Wpis z mikrobloga

Mircy, żal.

Mam identyczny problem jak w poście poniżej, a mianowicie spore opóźnienie przy odtwarzaniu jakiejkolwiek piosenki i dziwne stuki na każdym odtwarzaczu.
Dziś mam spektakl gdzie puszczam muzykę i jakiekolwiek stuki przed/po utworze są niedopuszczalne! Bios jest zaktualizowany, wszystkie sterowniki także. Wygląda to jakby komputer żył swoim życiem i wyłączał sterownik kiedy dłużej się nic nie dzieje.

Laptop to dell 5577 i7, 16 ram, ssd, grafika 1050ti..

Pomijając już fanaberie jakie przechodziłem z wręcz idiotycznym programem do "poprawy" dźwięku jakim jest maxxaudio, to raczej w laptopie za prawie 5k cebulionów nie spodziewałbym się takich atrakcji. Nie chcę też za wczasu obwiniać #dell bo przypuszczam iż w większym stopniu jest to wina win 10, no ale do tej pory laptop zawodzi na każdym kroku. Montowanie filmów - problemy, nagrywanie w cubase - problemy, grafika 3d .. no trochę szybciej.., ODTWARZANIE PLIKU MP3 - duży problem - a ja w ten sposób zarabiam pniądze. (a jeszce w csgo mam czasami spadek klatek z 270 do 50 na jakies 10 sek ;) gamingowy mówią.. chyba do grania w mario. ) Także bardzo dobrze wydane pieniądze ;)

Na prawdę bardziej pewnym komputerem jest moje stare stacjonarne apu a8 warte w sumie moze ze 300 zl.. Jako iż jestem muzyiem posiadam interfejs audio dzięki któremu wszystkie problemy z muzyką znikają no ale... mam jeździć z dodatkowym pudełkiem? po to wydawałem tyle cebulionów? To jest żalowe do tego stopnia że dodaję wpis i idę to rozchodzić. sprzedam to w #!$%@? i kupie MAKA. będę chodził do parku i montował filmy w starbucksie.

Problem poruszany na forum przez jakąś Panią:
http://forum.pclab.pl/topic/1208335-Op%C3%B3%C5%BAniony-d%C5%BAwi%C4%99k-stukanie-w-g%C5%82o%C5%9Bnikach-Dell-Inspiron-15-5567/

#zalesie #komputery #laptopy #dell #intel #dzwiek #informatyka
zdjęcie dla większej uwagi #ladnapani
m200a - Mircy, żal. 

Mam identyczny problem jak w poście poniżej, a mianowicie spo...

źródło: comment_OrldFXUYr1QFD1QjV1QanRP1vpdibBue.jpg

Pobierz
  • 2
@m200a: No ale zzgłaszałeś to na gwarancję do Dell, czy nie działa i tyle?

On może mieć przez pierwszy rok NBD, więc technik przyjedzie Ci do domu.