Wpis z mikrobloga

Jutro #wesele Oczywiście sam, bo #przegryw #tfwnogf itd. Proszę nie pisać,że mam się napić i będzie ok. Nie będzie ok. Ostatni raz piłem->nie pamiętam nawet kiedy to było (3 może 4 lata). Wiem,że jak pije to mam wyrzuty sumienia,że pije..No i robię się bardziej jakby tak ująć-smutny. Tańczyć oczywiście też nie potrafię :D Level 26,5 Nie zaprosiłem rzadnego #rozowepaski bo nie miałem praktycznie nikogo. Naprawdę nikogo.Ostatni raz rozmawiałem z jakąś dziewczyną jakieś 3 lata wstecz,może więcej. #tinder i inne gówna nie wchodziły oczywiście w grę..Nawet nie wiem jak takie ustrojstwo obsługiwać,nie wspominając już o jakichkolwiek szansach na znalezienie kogoś.
Zdam wam jutro jakąś relacje. Myślę,że będzie szybka ewakuacja ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nawet nie wiem o czym rozmawiać z tymi ludźmi czy to z rodziną czy to z obcymi. Człowiek z czasem jak mocno piwniczy, to w pewnym sensie dziczeje. Jest odseparowany od społeczeństwa.


#przegryw #stulejacontent #depresja
  • 8
@Ifeltapart: Jeśli miał bym ci dać jedną tylko radę, to brzmiała by ona tak - twój przegryw jest głownie spowodowany tym że przejmujesz się tym co sobie inni pomyślą. No i idziesz na jakąś "imprezę" rodzinną bo tak wypada.

Jeśli nie chcesz czegoś robić to tego nie rób. Wesela to moim zdaniem największy rak jeśli chodzi o spotkania rodzinne i w ogóle. Tak na prawdę młodzi i rodzina mają w dupie