Wpis z mikrobloga

Nie umiem pojąć dlaczego Specialite Te-Trisa jest tak niedocenioną płytą. To jest #!$%@? śmieszne. Na YT marne wyświetlenia (najwięcej 120k bodajże, a na nutach bez teledysków po 10-15k). Byłem na koncercie w Katowicach, na którym było... ok 25 osób. Choć #!$%@? totalny tam był ;)

Szanujesz? Daj plusa, niech to będzie chociaż może jakiś współczynnik jakości dla tych, co nie słuchali.

#rap #polskirap #zalesie
JEST-SUPER - Nie umiem pojąć dlaczego Specialite Te-Trisa jest tak niedocenioną płytą...

źródło: comment_2DmdMAeB7opAVgmfsKsRvRQcWp27hTeT.jpg

Pobierz
  • 6
@harnas_sv: O Boże, napisałem tylko, że jak się komuś podoba, to niech da plusa, bo chyba szybciej i łatwiej to zrobić niż pisać komentarz pt. "Podoba mi się". Żebroplusy to proszenie o plusy, gdy robi się jakąś czynność, którą niemal każdy robi, a ja wrzuciłem post dla wąskiego grona ludzi, ten post nie ma szans by wszedł do gorących, nie ma tu tylu słuchaczy rapu xD Także człowieku jakie żebranie o
@einz: Właśnie o tyle to dziwne, że coś tam się reklamował, teledysków kilka zrobił, nawiązał współpracę z jakimś Wengrove (czy jakoś tak), którzy organizowali koncerty (choć oni też chyba dopiero zaczynają), udzielał się z Pawbeatsem, do tego mnóstwo osób go zna, co się interesują rapem nie od wczoraj. Dziwiło mnie że żadna stronka typu Hype, HipHop nigdy stop na fejsie nie wrzuca o nim totalnie nic, jak płyta wychodziła też cisza,