Wpis z mikrobloga

Czytam niektóre opinie i załamuję ręce.
#!$%@? malkontenci.
Redzi na razie pokazali wyłącznie miasto za dnia, a niektórzy już narzekają, że gra nie wygląda jak oryginalny Blade Runner.
A ludzie z CDP WYRAŹNIE MÓWILI, że nie chcą kolejnej cyberpunkowej kopii Blade Runnera.
Nie chcą kolejnego cyberpunka wzorowanego na latach 80.
Chcą cyberpunka rzeczywiście futurystycznego.

Ale po co zajmować się malkonentami.
Zdecydowanie przeważają opinie zafascynowanych zapowiedzią fanów gatunku.

#e3 #cyberpunk2077 #gry #cdprojektred
Trolljegeren - Czytam niektóre opinie i załamuję ręce.
#!$%@? malkontenci.
Redzi na...

źródło: comment_S8tru6sLHctWn3zzQ9PIZcVxDxJRldAI.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Igristoje: jest dokłdanie na odwrót tylko Polacy narzekają, a reszta się spuszcza jaka to będzie zajebista gra. Co do mnie to mi się trailer podobał, ale nie oceniam gry po samym zwiastunie.
  • Odpowiedz
@Trolljegeren: o to to, już chciałam coś pisać na głównej pod tym newsem, ale spojrzałam na te komentarze i... nie dodałam swojego ostatecznie, bo rozmawianie z dzbanami, którzy cyberpunk znają z jednej produkcji i w zasadzie sami nie wiedzą, czym on jest, jest zupełnie bez sensu. Jeszcze ktoś miałczał, że neony mu nie pasują i #!$%@? kolorystyka xD srsly...
  • Odpowiedz
@Trolljegeren: ej czytam te wypociny ludzi i se myśle. dobra. nie znam się ale mogę wyrobić sobie zdanie.
obejrzałem trailer i powiem jedno
jest mega futurystyczny, podoba mi się!
malkontenci :D
  • Odpowiedz
Nie jest to wizja cdpr na temat cyberpunk tylko Mike Pondsmitha wiec i co bol dupy do redow. I co do "tylko polaczki wala konia" polecam poczytac reddita / tt zagranicznych streamerow czy osoba zwiazanych z grami.
  • Odpowiedz
Hurr durr - jak chcieli zareklamować, to się nie udało. Spieprzyli C'2077, gówno nie gra, nikt na to nawet nie spojrzy!

Tymczasem na YT obok zapisu streama z E3 praktycznie 1/4 nawet do 1/3 komentarzy jest o C'2077. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz