Wpis z mikrobloga

#przegryw #tfwnogf #logikarozowychpaskow

Poznałem jakiś czas temu dziewczynę, miło nam się gadało. Powiedziałem że kiedyś olała mnie dziewczyna zupełnie bez podania powodu(zresztą jak ktoś chce to jest o tym mój wpis). Mówiła że jak tak można, generalnie jechaliśmy tę moją koleżankę równo i non stop się z tego śmialiśmy(nawiązania etc). Dziś mija tydzień jak się do mnie nie odzywa, zablokowała mnie na fejsie, odrzucała telefony. Oczywiście z dnia na dzień bez wytłumaczenia. Serio w tym tempie to do 30tki popełnie bukkake.
  • 33
@JakePtts: u mnie działa to tak... dzwonię lub piszę w 1 dzień, jak następnego dnia nie mam odpowiedzi to piszę ponownie, jak wieczorem nadal nic to wypad z baru

a później "dlaczego mnie usunąłeś!?" odpowiadam zgodnie z prawdą, że dlatego, że nie odpowiadała i jak jej zależy to już więcej tak nie zrobi :P

z kobietami najpierw musisz pokazać że ci nie zależy, aby móc później okazywać, że zależy
@Arachnofob: generalnie to mieliśmy już dość długi kontakt, więc chyba nic złego w tym że kilka razy zadzwoniłem i nie odpuściłem. #!$%@? sprawa, pewnie gdybym znał więcej dziewczyn i miał większy wybór to byłbym pewniejszy siebie i teraz miałbym #!$%@? a nie leżał zdewastowany.
@LeVentLeCri: Wiadomo, chociaż jestem przegrywem to jednak cokolwiek myślę i nie naciskam. Moje próby kontaktu to 5 telefonów w poniedziałek, 3 we wtorek 1 w środę. No i napisałem na fejsie we wtorek czy coś się stało. Ale tak to dziewczyny nie nękam, spokojnie xD
@LeVentLeCri: Nie uważałem za jakoś niestosowne, bo generalnie to sporo przez telefon gadaliśmy i bywało po 12-15 połączeń dziennie, część nieodbieranych więc raczej luźno podchodziłem do dzwonienia