Wpis z mikrobloga

..............................................................................................................................
Wpis kierowany do mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Pamiętaj by włączyć powiadomienia o pojawiającym się nowym wpisie!
..............................................................................................................................

Witajcie Mirabelki i Mirki :)

Jutrzejszy dzień będzie ostatnim w którym można kupić najlepszą zdrapkę na ten moment, czyli "pomarańczową Mega Pensję". Po zakończeniu jej sprzedaży sytuacja na rynku zdrapek będzie jednym słowem tragiczna.

Jeszcze tydzień temu wszystko wskazywało na to, że przez wakacje będziemy kupować zdrapkę "Neonowe 7", jednak pewien szczęśliwiec w #bielskobiala wydrapał w niej 5 czerwca 177 777 zł i tym samym zdrapka wypadła z kręgu interesujących przez co odradzam jej kupowanie.

Od czwartku, po zakończeniu sprzedaży "Mega Pensji", najlepsze zdrapki będą posiadały wskaźnik zwrotu wynoszący poniżej -30%. Takiej sytuacji dawno nie było. Przeważnie zawsze zostawało na półkach coś co na daną chwilę było zdecydowanie bardziej interesujące niż pozostałe zdrapki. W obecnej sytuacji nawet największym hazardzistom radzę odstawiać swoje drobne do skarbonki i oczekiwać na lepsze czasy bo te od czwartku będą naprawdę bardzo niesprzyjające :P

Dla tych co mieszkają we #wroclaw albo #gdansk przygotowałem mapkę z kolekturami w których powinna być jeszcze "Mega Pensja", ale nie wiadomo w jakim kolorze. Jeżeli te kolektury są w Waszej okolicy to warto podskoczyć i zobaczyć co tam się kryje (∩ ͡° ͜ʖ ͡°)⊃
Mapka dostępna tutaj: https://drive.google.com/open?id=1t_4Y_kUnGN3OsncNC9jhgbUbf5mvC2--&usp=sharing

Jednocześnie z tego miejsca chciałbym pogratulować użytkownikowi @dlkv , który pod tagiem pochwalił się wydrapaniem 200 zł właśnie w "Mega Pensji". Jego wpis ze zdjęciem wygranej dostępny jest tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/32621421/chwalesie-wykopskubietotalizatora-super-paczka-bul/
Z tego co wiem to będzie on polował dalej na 550 000 zł więc mam nadzieję, że się mu uda taką kwotę wydrapać!

Więcej na temat zakończenia sprzedaży zdrapek:
- WinGO [364]
- Krzyżówka [393]
- Najlepsze życzenia [399]
- Mega Pensja [406]
pisałem w tym wpisie:
https://www.wykop.pl/wpis/32423401/wpis-kierowany-do-mirkow-obserwujacych-tag-wykopsk/

..............................................................................................................................

Tradycyjnie odpowiedź na pytanie: Jakie zdrapki obecnie kupować?

- 1 zł -
- Jeżeli patrzymy na numer paczki z wykorzystaniem "Arkusza Zdrapkowego" - Polecam zdrapkę "Lotek" w wersji "Lotek w Holandii" z numerami paczek poniżej 25 000. Nadal dostępne tam są 2 z 3 nagród głównych.
- Jeżeli nie patrzymy na numer paczki i nie chcemy się o niego pytać - Odradzam zakup zdrapek za 1 zł.

- 2 zł -
- Jeżeli patrzymy na numer paczki z wykorzystaniem "Arkusza Zdrapkowego" - Polecam zdrapkę "Super Vabank".
- Jeżeli nie patrzymy na numer paczki i nie chcemy się o niego pytać - Jeżeli zadowoli nas 500 zł to polecam zdrapkę "500 od ręki". Jeżeli celujemy w większe pieniądze to polecam zaczekać do 18 czerwca gdyż wtedy do sprzedaży wchodzi zdrapka "5 X KASA".

- 3 zł -
- Jeżeli patrzymy na numer paczki z wykorzystaniem "Arkusza Zdrapkowego" - Polecam zdrapkę "WinGO" ze starej edycji z numerem 364.
- Jeżeli nie patrzymy na numer paczki i nie chcemy się o niego pytać - Odradzam zakup zdrapek za 3 zł.

- 5 zł -
- Jeżeli patrzymy na numer paczki z wykorzystaniem "Arkusza Zdrapkowego" - Polecam zdrapkę "I CASH".
- Jeżeli nie patrzymy na numer paczki i nie chcemy się o niego pytać - Polecam zdrapkę "Lotto Ekstraklasa".

- 10 zł -
- Jeżeli patrzymy na numer paczki z wykorzystaniem "Arkusza Zdrapkowego" - Polecam zdrapkę "Mega Pensja" w kolorze pomarańczowym (w wersji zielonej nie ma już nagrody głównej!).
- Jeżeli nie patrzymy na numer paczki i nie chcemy się o niego pytać - Polecam zdrapkę "500 000 zł w Banku".

- 20 zł -
- Niezależnie od tego czy patrzymy na numery paczek czy nie polecam zdrapkę "Szybki Milion". Jest to jedyna zdrapka za 20 zł w której pozostały główne nagrody.

- 30 zł -
- Tutaj nie mamy dużego wyboru bo zdrapka w tej cenie jest tylko jedna... "Wielka Zdrapka 777". W grze pozostała 1 nagroda główna, natomiast jedna została już wydrapana. Polecane przeze mnie paczki to te z numerem poniżej 200 000. Obstawiam, że właśnie tam będzie ostatnia nagroda główna. Polecam ostrożnie kupować tę zdrapkę bo przeważnie aż 7 na 10 losów w paczce będzie losami pustymi a gwarantowany zwrot z paczki kosztującej 300 zł to 120 lub 160 zł - oznacza to, że szybko można w niej dużo przegrać.

- 50 zł -
- Tutaj również nie mamy dużego wyboru bo do dyspozycji mamy tylko pakiet "Super Prezent". W pakiecie tym przynajmniej jedna zdrapka będzie wygrana a minimalny zwrot to 15 zł. Pakiet jest dobry dla ludzi którzy chcą mieć jakąś gwarancję wygranej, bo kupując 10 innych zdrapek za 5 zł możemy trafić 10 losów pustych a w tym pakiecie zawsze chociaż to 15 zł się zwróci. Mimo to ja bym jednak wolał kupić 5 sztuk pomarańczowej "Mega Pensji" niż ten pakiet.

Ogólna opinia:
Obecnie sytuacja w zdrapkach uległa znacznej poprawie dzięki wybiciu się ponad próg 10% zdrapki "Mega Pensja". Sprzedaż "Mega Pensji" będzie odbywała się do 13 czerwca. Do czasu jej zakończenia polecam kupować właśnie ją. Daje ona najwyższe szanse na duże pieniądze. Wg mnie lepiej lepiej wydać 10 zł na pomarańczową "Mega Pensję" niż w tej kwocie kupować losowe inne zdrapki.

..............................................................................................................................

Koniec wpisu na dzisiaj. Wszystkim życzę powodzenia i pamiętajcie by pochwalić się ciekawymi wydrapanymi nagrodami :)

Pamiętajcie, że prowadzony jest także "Arkusz Zdrapkowy" dostępny dla Was online pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/16IsFhGzSfBV8dAmTDYVNnvTFFicYuXyZkvbNdKgI2Os

#wykopskubietotalizatora
Nutaharion - ...........................................................................

źródło: comment_606WjMkmTtCFAvChoLsROhreO21szihV.jpg

Pobierz
  • 35
@Justyna712: jutro jeszcze jest szansa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza 200 i takie coś wpadło. Na 50 zl wyłożone 310 szekli - 0, 200, 10, 0 100

Na losach za 5 byłem ładnie w plecy ( bonus w gotówce i krzyzowka) A tu ładna niespodzianka

Wcześniej +/- 30 wychodziło na podejście, po 200 wyszedłem na Plus i sobie obracalem częścią z nagrody do jej powrotu do totalizatora( ͡
dlkv - @Justyna712: jutro jeszcze jest szansa( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza 200 i takie coś wpadło...

źródło: comment_wvto7c9hv8jCbsbKivVgrU7DpTf9aEIN.jpg

Pobierz
@Nutaharion: takie pytanie, na jakiej podstawie polecasz zdrapki za dane kwotę? Odkąd czytam tag, czyli jakieś 2 miesiące kupuje polecana przez Ciebie Lotto ekstraklase. Na kupione 30 losów jak do tej pory raz (!) wygrałem 5 zł. Nigdy wcześniej nie miałem takiego niepowodzenia w żadnej zdrapce a kupowałem losowe.. Również znajomi którym poleciłem kupowanie Lotto ekstraklasy potwierdzają że tam się jakims cudem nie da wygrać nawet tych 5 zł ( ͡
@0czykobry: porównaj sobie Lotto Ekstraklasę np. z Mistrzowską. Zdecydowanie wyższe szanse na wyższe wygrane wyższych stopni. W tym dostępność wygranej 70 zł, której w najnowszej zdrapce Mistrzowskiej brakuje. Dodatkowo w Lotto Ekstraklasa nadal są dostępne wszystkie nagrody główne a wyprzedano około 43% nakładu. W Lotto Ekstraklasie idziesz do kolektury i prosisz o nią i nie pytasz czy jest w takim kolorze i takim przedziale tylko po prostu ją kupujesz i każdy