Wpis z mikrobloga

Robi wrazenie co?
Wspomniec jeszcze ze na konferencji jednego z najwiekszych graczy na targach gra zostala pokazana na samym koncu, czyli w najbardziej prestizowym momencje? I nawet Gearsy musiały zostać zaprezentiwane wcześniej.
Wspomnieć o tym, że do tej pory trailer scrolsów 6 nie przebił wyświetleń cyberpunka?
Wspomniec o tym ze najbardziej oczekiwana gra tych najwiekszych targow w tej branzy byl wlasnie cyberpunk?
Cos czuje, ze z waszym placzem czy bez o trailer ta gra przebije suksesy Wiedźmina 3 i postawi dla całej branży popszeczke bardzo wysoko. Mam tez ciche marzenie, ze po premierze gry Rokstar widzac zadowolenie od graczy i dziennikarzy dla Cyberpunka zrobi zebranie najwiekszych szych z firmy i wszyscy na wlasne oczy beda ogladac Cyberpunka w akcji sprawdzając czy maja czego się obawiać i po krótkim czasie kazdy zesra się tam w gacie i powie "O #!$%@?! Chyba wcześniej czy później dojdzie do nieuniknionego i na naszą niekorzyść szykuje sie pierwszy w historii istnienia naszej firmy konkurent z ktorym bedziemy musueli sie liczyc jak rowny z rownym...".
P.S. sorry za tak " orginalne" połączenie tych dwóch zdięc, ake nie chciało mi sie odpalać laptoko, wiec wszystko bylo rovione na gówno telefonie. Elo.
#e3 #cyberpunk2077 #gtav #wiedzmin #wiedzmin3 #cdprojektred #gry #pcmasterrace #skyrim #theelderscrolls #bethesdasucks
Pobierz
źródło: comment_Aj7imFslkjUGYT6ABf0E2aJWTXCyMYQE.jpg
  • 45
@korporacion: patrząc jak długo tes funkcjonuje w tej branży i jak potężną jest marką myślałem, że tu nawet sekunda filmiku z napisem tes 6 sprawi, że w ciągu 24h będzie miał więcej wyświetleń od cyberpunka, a tu pozytywne zaskoczenie. CD Projekt Red staje się bardzo potężną marką w przeciągu kilku lat i za sprawą powiedzmy sobie szczeze jednej gry (wiedzmin i wiedzmin 2 sa dobere, ale to 3 przebila sie do
@Kiedys_Mialem_Fejm: wpisałem na youtube god of war trailer i dokladnie to samo wpisalem z cyberpunkiem. Dopiero po twoim komentarzu wpisalem god of war trailer i ustawilem aby wyswietlalo filmy od roku czasu i ustawilem od liczby wyswietlen. I jeszcze god of war prowadzi, ale patrzac jak dlugo w tej branzy funkcjonuje studio od god of war i jak stara, szanowana i skladajaca sie z wielu gier jest seria god of war
@Kiedys_Mialem_Fejm: "jedna gre, ktora wbila sie do mainstreamu" nie nie sa indie, ale to dopiero 3 zawalczyła z nawiększymi graczami w tej branży ( i mozna w pewnym sesie powiedziec, że wygrała bo najwieksza ilosc nagród gier roku w historii tej branży jak i największa ilość branżowych nagród [ponad tysiak] rowniez w historii tej branzy mowi samo za siebie. Jedynie jesli chodzi o sprzedane kopie i zasiegi jaka dana marka generuje
@Kiedys_Mialem_Fejm: Wow, nie mozna napisac swoiej opini na temat gry, studia bo zaraz elyta vajkop.ru wyda na ciebie wyrok XD Napisz jeszcze, że mam ołtarzyk Redów i prowadze kult fanbojów redów, bo śmiałem śmieć napisać, że spodobał mi się ten kolorowy ( a nie smutny jak #!$%@? i depresyjny jak wczesniejszy trailer z 2013 ) trailer Cyberpunka i moje prognozy dobrze rokują dla CD Projekt Red XD
@G_Addams: porównując, ze jeden trailer wyszedl rok temu, a inny w dni temu to ten imo co ma dwa dni wypada tu lepiej

To nie ja im kazalem tworzyc exy to i bez zadnej taryfy ulgowej bede traktowal w tym starciu exy jak i multiplatformowki
@Mocarzhere: Dlatego dołączyłem też do obrazka pierwszy trajler CP2077, który wyszedł 5 lat temu i ma mniej wyświetleń niż GoW, który wyszedł rok temu.
TLoU2 jest na jutubie o jeden dzień krócej (w sumie dwa razy krócej) i ma niewiele mniej wyświetleń niż CP2077, na którego hype był niemiłosierny. 5,9 mln vs 4,4 mln.