Wpis z mikrobloga

Tak odnośnie E3 jeszcze napadła mnie nostalgia i wspomnienie trailera MGS Rising. Kurła jaki ja byłem nahajpowany na to. Zwiastun oglądałem godzinami, mam go nawet pobranego w HD w najlepszej jakości. No dla mnie zwiastun idealny i nawet teraz jak słysze ten głos "metal gir solid - rajsing" to aż mnie ciarki przechodzą. Żaden zwiastun przez te 8 lat nie wywołał u mnie takich emocji głównie przez to że podchodzę do nich z dużym dystansem. Szkoda że finalny produkt odbiegał w 100% od tego konceptu i pomimo że w MGR mam platynę, to wciąż ubolewam nad skasowaniem oryginału. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ech... aż kupię chyba na Steama i zrobię calaka znowu.


#gry #e3 #mgs #metalgearsolid #konami
ciemnykolor - Tak odnośnie E3 jeszcze napadła mnie nostalgia i wspomnienie trailera M...
  • 9
@elpredatoro: gra została przerzucona do Platinum Games, bo ponoć młody team Kojima Productions nie mógł połączyć skradankowego stylu MGS-a ze slasherem. I ogólnie została zmieniona grafika, cała stylizacja gry- jest kolorowo jak w typowej japońskiej grze. Dużo się dzieje i ze skradanki zrobili typowego slashera. Gra nie była słaba ale smród jednak pozostał. Zwłaszcza że na pierwszym trailerze widać że jakiś pomysł na grę mieli. W MGSach przecież też można było
ciemnykolor - @elpredatoro: gra została przerzucona do Platinum Games, bo ponoć młody...