Wpis z mikrobloga

@freaky-: Wolę zapłacić 270zł za grę niż okradać studio które spędziło kilka lat na tworzeniu danej gry xD Płacę 160 zł za rok abonamentu, a w zamian dostaję co miesiąc gierki na które musiałbym wydać równowartość abonamentu lub jeszcze więcej xD Jakby o poziomie rozgrywki i jakości gry decydowała rozdzielczość i ilość fpsów. Wolę mieć ciekawą i wciągającą fabułę w 1080p i 30fpsach niż jakiś chłam w 4K i 60fpsach (btw
@linux_to_syf: #!$%@? mam w te wojenki ale jeden komentarz pod tym filmem mnie #!$%@?ł, typ napisał ze ps4 i xone sa juz dawno złamane i ludzie tam grają za darmo, tylko nie powiedzą jak to zrobili zeby Sony nie załatało, a na potwierdzenie pokazał to, ze można pobrać gre na ps4 z torrentow. Co najlepsze w odpowiedziach ciagle to forsuje xD
@MasterGrubaster: a kto mówi o kradzieży? Wystarczy porównać ceny multiplatform nawet patrząc na Steama (gdzie ceny są jednak wysokie), a w keyshopach można dostać i ze 2 razy taniej. Tak, płacisz i dostajesz roczne lub starsze gry, które kosztują grosze. O poziomie rozgrywki i jakości jak najbardziej decyduje płynność i grafika (choć nie tylko oczywiście). Pamiętaj, że multiplatformy wyglądają lepiej i działają lepiej na pc, a ty mi tu wyjeżdżasz z
@linux_to_syf: Dziwny koleś bo chwali nintendo które praktycznie pokazało tylko patch noty do gierki, sony jak zawsze jakieś mocne exy, ale pc gaming akurat było spoko wiele ciekawych gier i najbardziej mnie zainteresowało, a sony ostatnimi czasy przegina po zapowiedzi fortnite na switcha wyszło na jaw że jak przetransferujesz konto na playstation to tracisz możliwość używania go na innych platformach.