Wpis z mikrobloga

Czytam komentarze pod prezentacją #thelastofus 2 i jestem przerażony, gdzie my się znajdujemy, jako społeczeństwo. Bandy zacietrzewieńców mają taki ból doopy o pocałunek, że za głowę się łapię czytając te komentarze. Czemu mieli to pomijać? Nie rozumiem. Jeśli tak twórcy widzą fabułę, to tak ma być.
Nie rozumiem i nie mieści mi się w głowie, jak można być tak zrytym. I te komentarze "lepiej, żeby się z tym nie obnosiły". To jest żart, mentalne średniowiecze. Niepojętym dla mnie jest do jakiego stopnia zidiociałym trzeba być, żeby to przeszkadzało.
#playstation #e3 #gry #ps4 #bekazpodludzi
  • 13
@janek_kombajnista: Za każdym razem, jak czytam komentarz w takim pogardliwym albo wręcz agresywnym tonie, to mam przed oczami obraz twarzy tego homofobicznego patostreamera zniszczonego przez Gargamela.

To jest niewiarygodne, że Ci ludzie mijają nas na ulicy i wyglądają względnie normalnie, a funkcjonują w jakiejś swojej patologicznej rzeczywistości.
@gybefan: Moim zdaniem odpowiadająca realiom. Również jestem całkowicie przeciwny i nie lubię lekko używanej przesadnej przemocy, która ma zapewnić jedynie rozrywkę i wręcz wywoływać uśmiech na twarzy gracza de facto za nią odpowiedzialnego ("haha, patrz jak mu flaki wylatują, widać kupę"), natomiast bardzo lubię gry poważnie podchodzące do tematu i dobrze motywujące takie decyzje. Nie znamy jeszcze całkowitego zarysu fabularnego, ale w tak poważnej historii jaką zaprezentuje TLoU na pewno będzie
via Android
  • 0
@KocieTruchlo To jedno. A drugie, to że nie jestem w stanie objąć rozumowaniem podstaw, na których homofobii (tak to się odmienia w l.mn?) budują swoje argumenty.
To jest logika wyciągniętą tak głęboko z dolnego odcinka przewodu pokarmowego, że rękę można już sobie w kwasie żołądkowym umoczyć.
@XsomX: po prostu dla niektórych inny = gorszy/zły. Dorzućmy trochę legend miejskich o tym, że osoby o innej orientacji to zboczeńce/ekshibicjoniści/pedofile/zoofile/nekrofile, trzy garści zaściankowości, wiadro uprzedzeń i szczyptę nienawiści i masz wybuchowy mix ochlapujący wszystkich po eksplozji mieszanką fekalii i żółci z wątroby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XsomX tu chodzi o to ze takie zagrywki, puszczanie oczka w strone srodowiska lgbt to kupowanie sobie przychylnych głosów i rozgłosu. Uwierz, mimo tego homofobicznego #!$%@? duzo, naprawde duzo ludzi chce byc tolerancyjnych na sile, na pokaz bo tak jest modniej i lepiej. Zobacza ze w gierce jest wątek les i sami zaczną a tym gadać = zwiększają krąg potencjalnych zainteresowanych, bo chca pokazać ze sa tacy tolerancyjni i na topie.
Zreszta
via Android
  • 1
@Canova Ale jakie puszczanie oczka, jakie kupowanie przychylnych głosów. To jest właśnie w tym wszystkim nienormalne. Podejście tego typu. Jak słyszę o tolerancji na siłę, to właśnie stajesz się w mgnieniu oka tym czymś, co zrównał z ziemią Gargamel. "Jestem tolerancyjny, ale..." niech zostaną w domu, niech mi się nie pokazują, dopóki nie widzę, dopóki mnie to nie dotyczy, nie ma w grze, filmie, reklamie. No takie komentarze czytam na stronach. I
@XsomX:

wszystkich otwartych i zakamuflowanych homofobów

cyk szufladka. Jednym się to podoba a innym nie, tak już jest.
Ale co innego że poprawnośc polityczna jest serio na siłe pchana w gry wideo. Czarny w wehrmachcie? Spoko, co z tego że się nie zgadza historycznie. Kobieta na froncie 2 wś? Jasne, ale fajnie. Dorzucimy jej jeszcze roboręke! Takich cudów jest milion i nie wiem czy to ze strachu przed hejtem ze środowisk
via Android
  • 1
@Canova Ok, jestem w stanie zrozumieć, jeśli po równo oburzają takich ludzi wszystkie tego typu akty. Bo szczerze przyznam, że i mnie również, jeśli widzę na ulicy/miejscu publicznym jakieś szczególnie ekspresywne i namiętne wyrażanie uczuć przez jakikolwiek układ płci, to jestem delikatnie zniesmaczony, bo moim zdaniem to nie miejsce.

Wytłumacz mi jednak, jak klasyfikować w takim razie ludzi, o których mówisz. Nie podoba im się, bo...? Czyli nie chcą widzieć, nie chcą