Wpis z mikrobloga

#afera #motory #motocykle #wypadek #walbrzych #dawcy #stluczka #fart #szczescie

Siema,
opowiem Wam co mi się dzisiaj przytrafiło.
Jadę motorem dwu pasmówką prawym pasem(dwa pasy w jednym kierunku).
Dojechałem do tira który wspinał się pod górę, lewy pas wolny na 6 długości motoru.
Wszytko dzieje się przy 60-70km/h
No to instaluje się na lewy pas i delikatnie przyśpieszam w zakręcie który się zaczął więc lekkie wyłożenie.
Koleś który jechał lewym pasem przyśpieszył i we mnie #!$%@?ł!
Wjechał mi na zakręcie zderzakiem w lewego seta, miażdżąc mi nogę, łamiąc nóżkę od biegów i przestawił mi wydech.
Byłem w takim szoku, że nie zauważyłem szkody jakie wyrządził.
Za mną jechał mój ziomek, który widział całą sytuacje od tyłu i dostał białej gorączki (chciał kolesia z auta wyciągnąć bo facet w jego opinii specjalnie przyśpieszył i zjechał w stronę motoru.
Ja nie mogłem tego stwierdzić aczkolwiek bardzo dziwnym i zaskakującym dla mnie było poczucie czegoś (zderzaka) na swojej nodze i zwiększenie przechyłu o jakieś 15 stopni!
Odruchowo w #!$%@?ę dałem i chyba to mnie uratowało.
Koleś tłumaczył się że miał automat i odpuścił gaz a ja mu zajechałem drogę na zakręcie i to ja w niego wjechałem :)
Miałem farta w chój.
Mam nauczkę.
Panie Boże dziękuję.
Dobrze, że byłem w butach sportowych i całym kombinezonie.
Pierwszy raz spotkałem się z takim nieżyczliwym zachowaniem na drodze.
Szkoda tylko, że szkody zauważyłem jak koleś odjechał.

Taka historia ku przestrodze.
Pozdro!

¯\_(ツ)_/¯
dzikibonkazkabanu - #afera #motory #motocykle #wypadek #wałbrzych #dawcy #stłuczka #f...

źródło: comment_7Xhq7H6xvhXbMIx4GcUokenKPT0h9rQy.jpg

Pobierz
  • 16
@125ccfurii to nie jest kwestią buractwa. W szoku możesz czuć się dobrze, jakikolwiek wypadek to bardzo poważna sprawa. Dziwi mnie postawa wspomnianego kolegi który widział zdarzenie, on powinien myśleć trzeźwo.
@eskejp_: masz rację. Zabawne bo 20minut wcześniej byłem na przeglądzie maszyny. Widocznie z kumplem zbagatelizowaliśmy to bo widzieliśmy groźne wypadki i chyba nie zaklasyfikowaliśmy tego jako wypadek tylko walkę uliczną z #!$%@?. No #!$%@? widziałem takie akcje tylko na ytb nie sądziłem że będę kiedyś uczestnikiem przepychanek z autami
@eskejp_:Całego seta znalazłem używanego za 150PLN, wydech się nastawiło na miejsce po odkręceniu kilku śrub. Mam nadzieje, że rano moja noga będzie full sprawna. #!$%@? ale była by faza gdybym to znalazł w jakimś fail compilation albo polskie drogi #573. Żonie sie nie przyznałem bo zaraz była by afera i ciach na moto hyhy
to nie jest kwestią buractwa. W szoku możesz czuć się dobrze, jakikolwiek wypadek to bardzo poważna sprawa. Dziwi mnie postawa wspomnianego kolegi który widział zdarzenie, on powinien myśleć trzeźwo.

może trafi się ktoś kto nagrał to kamerką i znajdziesz numery sprawcy na jakimś filmiku w necie. Przynajmniej będzie szansa na pokrycie szkód...


@eskejp_: Co masz na myśli? Przecież się nie #!$%@?ł. Wszyscy cali, op olal sprawe a cebulaki sie bulwersuja że
ZRX1100 - > to nie jest kwestią buractwa. W szoku możesz czuć się dobrze, jakikolwiek...

źródło: comment_pvM4At2x7X6LffuLQwAU6WOsRRoRKxL5.jpg

Pobierz