Wpis z mikrobloga

@mendrix kupno konsoli to najlepsza decyzja mojego gameingowego życia. Kilka lat już mam i wszystkie nowe produkcje na full i o nic nie trzeba się martwić. Sterowniki, DirectXy itp., na co to komu? Tylko szybkie łączę jak update wyskakuje. Z tym że można grać a update w tle. Do tego lampek za 2k do internetów i można żyć ;) a ludzkie oko i tak nie widzi 60 FPS

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Brant: miałem podobnie. Odkąd kupiłem PS4 do grania w tytuły ekskluzywne to moja gamingowa stacjonarna nie była używana do gier. Finalnie ja sprzedałem, bo doceniłem uroki konsoli. Duża baza znajomych casuali do gier online, prostota użytkowania, wygoda. Oczywiście grafika nie jest tak dobra jak na PC, ale szybko przestałem zwracać uwagę na takie detale. Szczerze mówiąc różnicę w lepszej rozdzielczości cieniach, lepszym AA czy teksturach HD widzi się głównie tylko wtedy,
@mendrix: przecież komp, który udźwignął Wiedźmina 3 swobodnie da radę z Cyberpunkiem. To ta sama generacja, więc grafika nie różni się znacząco. Właściwie od jakichś 5 lat gry stoją na tym samym poziomie graficznym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brant: dokładnie tak! Też mam FATa i dziala, więc czekam na dobry motywator, a CP2077 zapowiada się na taki:) wiesz, akurat czas w wymianie gra na nasz korzyść, bo konsole z każdym miesiącem są coraz tańsze. Czekam na magiczna promke prosiak za 1100 i pewnie wezmę.

Btw. Bycie graczem chyba nigdy nie było tak tanie jak teraz. Używane PS4 jest się w stanie ogarnąć w dobrym stanie za 500-600 zł, rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cybher1: trochę hiperbolizujesz. Ja tam widzę różnicę w grafice między w3 a cp2077 (który wygląda fenomenalnie), czy takim tlou a tlou2 (kopara mi opadła na gameplayu z tego sequela). Także imho nie jest tak najgorzej jak piszesz.