Wpis z mikrobloga

#jprdl . Jak idzie o raka związanego z HUMOREM Mundialowym to dla mnie to "wygrywa"... https://www.facebook.com/ofemininpl/videos/2062264857148151/ Panie zapytały kolegów, hihihihihi, żeby oni im wyjaśnili co to jest, hihihihihi, spalony!!! Ohohohohoho, bo pęknę. Ale to początek dopiero. Bo panowie, aaaaahahahahahaa, no nie moge, panowie sami "nie wiedzą" i #!$%@? z prostej jak pieprzony drut, rzeczy robią jakąś mistyczną zagadkę, oooohohohohhohohohohahahahahaahhehehehe, no nie mogę, no pyszna zabawa! Panie głupie a panowie jeszcze bardziej no doskonałe, doskonałe!!! O, i muszą rysować, aaaahahahahaha, szminką i ona się łamie ta szminka!!! Hahahaha, no prawie chłop się za babe przebrał Halyna nie wyczymie! Kabareton w Opolu, spadłem z kanapy, jaaaaakie to śmieszne, hahahahahaha. O i dwa paluszki można tak smiesznie wygiąc, że jeden to obrońca a drugi to napastnik!!!! I nadal nic nie wyjaśnić, bo przecież równouprawnienie i facet też głupi i nie wie co to spalony. Ohhohohohihihihihi, tośmy się pośmiali. Tylko ja się pytam jak można nie rozumieć tak banalnej definicji w połączeniu z tak prostym obrazkiem (picrel). Może by tak prawo jady oddać, bo to prostsze niż zasady poruszania się po rondzie. O jezzzzzuuu! Lekarza!!! #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pilkanozna #spalony #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_OgtLjurwv2NT2aS3SypNMiTrx5LHFDjB.jpg
  • 2