Wpis z mikrobloga

Dzisiaj ruszam z tagiem #wykopoweseriale. Będzie on polegał na tym z samym co tag pierwotny z tą różnicą, że obiektem ankiet będą seriale. Jeśli lubisz seriale, oglądasz je nałogowo i szukasz nowych to polecam obserwować tag. Pierwsza ankieta w poniedziałek, jaki serial będzie pierwszy - tajemnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam ponownie, w środę ocenialiśmy film "Jak rozpętałem 2 wojnę światową" z 1969 roku. 92,77% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,62. To więcej niż na filmwebie (7,9) i więcej niż na IMDB (8,1).

Dzisiaj będziemy oceniać film "Zapach kobiety" z 1992 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie w niedzielę - zajmiemy się wtedy filmem "Slumdog. Milioner z ulicy" z 2008 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

Miłej zabawy :)

#film #wykopowefilmy
AurenaZPolski - Dzisiaj ruszam z tagiem #wykopoweseriale. Będzie on polegał na tym z ...

źródło: comment_s4yPHV9yamCG1XjNf4sBidoAWCEzUcc0.jpg

Pobierz

na ile oceniasz?

  • 1 4.3% (52)
  • 2 0.7% (8)
  • 3 0.6% (7)
  • 4 0.5% (6)
  • 5 2.6% (31)
  • 6 2.6% (31)
  • 7 6.6% (80)
  • 8 18.9% (229)
  • 9 33.6% (407)
  • 10 29.7% (360)

Oddanych głosów: 1211

  • 59
Wołam przez MirkoListy plusujących ten komentarz (628)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @JaTuTylkoNaMoment @n0sthvlgr @Sweet_acc_pr0sa @Ryzu17 @gunpaciek @damian2810200000 @cymrev @Gr1mek @Bart96 @Rience93 @JasiuPierwszyIOstatni @Junpei1948 @robertoskit @jestemburakiem @cactooos @Vasterek_ @stwardnienie_rozsiane @Pawel_Pe @Apollo_Vermouth @Minczyk @Jutraniema @majsteroforion @groniu @jackalsky @Konard @kalexik @pol616 @Vigil @Kwassokles @Blaskun @kapitan_kleks @Frutti_di_mare @MysGG @MoraK @