Wpis z mikrobloga

To może coś świecącego? : D

Tak jak obiecałem, drugie weekendowe #rozdajo świecących breloków (jeśli ktoś woli, mogę zrobić wisiorek)

Przyznam się bez bicia - spieprzyłem sprawę w poprzednim [wpisie]https://www.wykop.pl/wpis/32765179/moze-cos-swiecacego-%CA%96-podsumowujace-weekendowe-ro/), ludzie chyba myśleli że nic im nie dam, a chodziło od początku tylko i wyłącznie o zielonki. Tak to jest jak się pisze na szybko wpis, a wykopowy kod nie pomaga tylko ciągle przeszkadza. Nawet spoilery popsute ||

Żeby nie było: Wczorajsze #rozdajo wygrywają @SaiGasai i @pavlo92
(tutaj link do losowania

Zasady te same co wczoraj, z tym, że losowanie do 15:00 w poniedziałek. Zielonki też biorą udział, losowanie tak samo na dwie osoby. Wysyłka o czym nie pisałem wczoraj oczywiście opłacona przeze mnie.

No i to tyle, mam jedyny dzień w tygodniu żeby trochę odpocząć, więc idę robić dalej nowe wylewki póki mi się chce i póki wewnętrznie wierzę że to ma jakiś sens xD

Powodzenia!

PS: nie wołam plusujących poprzedni wpis, bo wiem jak to irytuje jak ktoś bezpodstawnie Cię woła.
Zrobię oddzielny komentarz, dla osób które będą chciały być zawołane na następne świecące #rozdajo, może w ten sposób nie narobi się tu bałagan.

Chcesz obserwować co robię? #rozkminkrzaka

MODERACJO BŁAGAM, chciałbym, żeby to był mój autorski tag, pomożecie? #moderacja
Nie wiem jak to zrobić, może ktoś mi podpowie jak utworzyć autorski tag?
bkwas - To może coś świecącego? : D

Tak jak obiecałem, drugie weekendowe #rozdajo ...

źródło: comment_WmO6ypLGaL4DEpapaC9Kt8FScdPkH4Th.jpg

Pobierz
  • 50
@taki_sobie_pszemek: Jeśli Cię to uspokoi, cały pigment jest zamknięty z szklanej fiolce zamkniętej szczelnie metalowym koreczkiem xD

Ja myślę że większe prawdopodobieństwo, że wszyscy dostaniemy raka od wykopu jak od tych breloków ( ͡° ͜ʖ ͡°)