Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem czemu #!$%@? w szkołach nauczyciele mieli osobne sralnie.Przecież gdyby mieli wspólne z uczniami nie byłoby wtedy #!$%@? się,picia alkoholu czy palenia szlugów w kiblu.A tak to kibel w szkole nigdy nie był sralnią a jedynie palarnią z ewentualną możliwością oddania moczu w dowolnym miejscu.Ale o zesraniu się nie było mowy.Jak ktoś poszedł postawić klocka to była to taka sensacja że zwoływało się całą klasę.#!$%@? normalnie showtime bo ktoś poszedł złamać się do kibla,i to #!$%@? do muszli jak cywilizowany człowiek.Jeszcze te śmiechy typu "HAHAHAHA JA #!$%@? STEFAN SRA HAHAHAHA JAKI PRZYPAŁ".#!$%@? dobrze że Ty #!$%@? nie srasz tylko #!$%@? cały dzień cichacze że nie da się #!$%@? przejść koło Ciebie żeby swądu sraki nie poczuć subtelnie wydzielającej się w małych porcjach z Twojej odbytnicy w formie gazowej.A jak już mocno przyciśnie to #!$%@?, zrywanie się z lekcji bo naczelny hater srania w szkole nigdy #!$%@? nie zatopi u-bota w szkolnym przybytku ustronności.Ewentualnie na długiej przerwie poza szkołę na fajka i udaje że idzie się odpryskać a na szybkiego sadza papierzaka gdzieś w krzakach jeszcze się niedokładnie podcierając byle szybciej żeby nikt nie ogarnął że kasztani.A potem świdruje do końca lekcji paluchami w dupie bo resztki stolca łaskoczą po jelicie.A na wfie pójdzie do szatni że niby picie zostawił i tam w kiblu się na szybko zesra po cichu póki nikt nie widzi byle ulżyło.Gorzej jak ma zasady i nawet w takiej sytuacji żeby być fair przed samym sobą nie rzuci brązem w porcelanę w szkole to potem #!$%@? jak mu pompkę nauczyciel każe zrobić to #!$%@? bąka o takim natężeniu decybeli że przy nim to lotnisko na Okęciu jest #!$%@? cichą i spokojną łączką #!$%@? prawilniak #!$%@?.A potem niech się dusi #!$%@? przez niego cała grupa ludzi.I #!$%@?, potem nagle wszyscy zaczynają brać przykład z tego debila i nikt nie wypróżnia się w miejscu nauki.Ale nie #!$%@?, nie Ci debile co #!$%@?ą se kichy trzymaniem w niej kreta na siłę całą energią swych zwieraczy są #!$%@?.To Ty jesteś #!$%@? bo srasz jak człowiek w miejscu do tego przeznaczonym.A oni #!$%@? zaraz przybiegną posłuchać i pokibicować.I to jest kolejny fenomen,po #!$%@? tak się zbiegają?Że #!$%@? co,sami nie topią marzanny w szkole to #!$%@? muszą posłuchać jak robi to ktoś inny?Czy podoba im się ten aromat towarzyszący wodowaniu spławika? Jeszcze Ci geniusze co #!$%@? stoją w kiblu na każdej przerwie. Nie Ci co palą,tych da się jeszcze zrozumieć jak kucają ze szlugami w 4 osoby nad jedną muszlą w jednej kabinie bo po prostu się chowają jak żyd przed gestapo żeby nikt ich nie przyłapał.Ale #!$%@? Ci co po prostu ot tak sobie tam stoją i gadają ale żaden z nich nawet nie sikał.I jeszcze najgorszy z tego zestawu podludzi,nazwijmy go #!$%@? koneser.Wyjmie taki #!$%@? kanapkę i zaczyna ją #!$%@?ć z błogą miną jakby #!$%@? właśnie delektował się na pikniku pyszną sałatką ogrzewany przez promienie słońca.Ale nie #!$%@?,jednak ten zapach niesiony wiatrem to #!$%@? nie jest morska bryza.Ale to #!$%@? nieistotne bo to w końcu nie jest #!$%@?.#!$%@? jest to że ktokolwiek może #!$%@? srać w toalecie.To Ty jesteś #!$%@? zjebem bo srasz.Skoro oni jedzą w kiblu i uważają to za normalne to ciekawe co by zrobili gdybyś Ty zesrał się na stołówce.Pewnie zaraz by hejtowali że #!$%@? co to ma być.I jak tu #!$%@? być normalnym skoro przez minimum 9lat edukacji stykasz się z takim zezwierzęceniem i jakimś #!$%@? głupim kodeksem społecznym który im jest głupszy tym #!$%@? lepszy.Trochę się naprodukowałem i wylałem od #!$%@? hejtu na wspomnienie o tym debiliźmie ale jak ktoś taki jak ja ma cokolwiek oceniać.W końcu jestem #!$%@?.Jestem #!$%@? który srał w szkole.
#pasta #szkola #sranie #gownowpis
  • 2