Wpis z mikrobloga

to że jakaś wariatka tytułuje się ateistką, to jeszcze nie znaczy że nią jest. Niektórzy zrobią wszystko, żeby mieć trochę medialnego szumu wokół siebie. Wcale bym się nie zdziwił gdyby jej dzieci były ochrzczone, w komunii i co tydzień zasuwały do kościółka, a w telewizji i gazecie mama jest ateistką, bo tak.


@czyznaszmnie: no ja rozumiem, że nie chcecie się utożsamiać z takim ćwierćmózgiem jak posłanka Wielgus, ale wciskanie jej teraz
to że jakaś wariatka tytułuje się ateistką, to jeszcze nie znaczy że nią jest. Niektórzy zrobią wszystko, żeby mieć trochę medialnego szumu wokół siebie.


@czyznaszmnie: I dziwnym trafem tłumaczycie tak każdego ateistę, jak zaznaczył @desensitization, ale jak jeden "katol" coś odwali to zaraz "bekazkatoli" i teksty typu "typowy przedstawiciel zabobonów o cieśli". Ten koleś z obrazka (jeden z wielu, którzy mnie obrażają na priv albo w komentarzach za bycie wierzącym)
M.....a - > to że jakaś wariatka tytułuje się ateistką, to jeszcze nie znaczy że nią ...

źródło: comment_70fucSPlwebsnbpgu5oT4IVUfgJipPHU.jpg

Pobierz
szkoda że ateiści nie sa żadną organizacją

@elo490500: Bo są zbytnimi egocentrykami, by się zrzeszyć i działać na rzecz swoich spraw xD

Ale wracając do meritum: np. (p)osłanka Pawłowicz nie jest przedstawicielką Kościoła Katolickiego, a utożsamiacie z nią każdego "katola". Podobnie było z tym (p)osłem PiSu, który walił żonę w rogi po hotelach (wyleciało mi nazwisko).

To teraz pośmiejmy się z "ateuszki" Scheuring-Wielgus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli ja oficjalnie mówię, że jestem weganinem i obracam się w środowiskach wegańskich, a ukradkiem #!$%@? golonkę, to kto ma się za mnie wstydzić? Koledzy weganie, że promowali takiego hipokrytę czy mięsożercy, bo hipokryta wolał żyć ich stylem życia?


@desensitization: Trochę bez sensu. Jak mogą inni ludzie brać na siebie wstyd za to, że ktoś kto twierdził coś podobnego do nich okazał się hipokrytą? Tym bardziej, że nie mówimy o żadnej
Trochę bez sensu. Jak mogą inni ludzie brać na siebie wstyd za to, że ktoś kto twierdził coś podobnego do nich okazał się hipokrytą?


@kubako: dla mnie też bez sensu, bo nie jestem fanem odpowiedzialności zbiorowej. Zareagowałem tylko na próby przesunięcia odpowiedzialności za #!$%@? tej pani na katolików xD Tak samo jak wykopowe konserwy (w 90% zrzeszające postkuców i wolnościowców) codziennie muszą się tłumaczyć z win PiS-u, partii o programie narodowo-socjalnym.
@MagnaPomerania: no tak lepiej sie zrzeszyć i ukrywać pedofilię i współpracowac z nazistami xD
nie musisz byc przedstawicielem kościoła aby byc jego częścią, wystarczy że jesteś katolikiem. I jako katolik jesteś współodpowiedzialny za innych braci w wierze. Także za ich poglądy. Chociażby za to że ich nie napominasz
no tak lepiej sie zrzeszyć i ukrywać pedofilię i współpracowac z nazistami xD


@elo490500: Albo założyć partię, zrobić rewolucję, obalić cara i wymordować miliony w gułagach i lokalnych masowych grobach xD


I jako katolik jesteś współodpowiedzialny za innych braci w wierze. Także za ich poglądy.

Czekam na fragment z Nowego Testamentu, który o tym mówi, bo ja przy napominaniu znam taki:
Mt 18, 15-17

"Gdy brat twój zgrzeszy, idź i upomnij
@MagnaPomerania: no wypieram sie u ateistów bo ateisci nie mają zadnych takich zasad. Chcecie sie bawic we wspołnotę to chociaz bądźcie konsekwentni. A komunizm niewiele ma wspólnego z ateizmem. Komunista do ateisty ma się mniej wiecej tak samo jak teista do katolika. Może chcesz rozliczac wszsytkich teistów na świecie za winy Kościoła?
no wypieram sie u ateistów bo ateisci nie mają zadnych takich zasad.

@elo490500: No jak to "nie mają żadnych takich zasad"?
A czyj to jest plakat, którego używacie w tagach ateistycznych i robicie sobie "bekę z katoli"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW. Skoro macie wspólne tagi, w których chwalicie komunizm i jego poglądy, to:

"...chociaz bądźcie konsekwentni"

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
M.....a - > no wypieram sie u ateistów bo ateisci nie mają zadnych takich zasad.
@el...

źródło: comment_ez79dOcXKD11ErcuFjYHqQVLfOZT8ZMG.jpg

Pobierz
@MagnaPomerania: ateiści nie zrzeszają się z bardzo prostego powodu. Ateizm, to tylko i wyłącznie jedno założenie. Nie ma tutaj nic więcej. To tak jakby ludzie niegrający w golfa mieli swoją grupę(agolfiści). Niby można, ale jaki jest tego sens? Ateista nie musi przyjmować ewoucji, metodologii naukowej, demokracji, nie musi być tolerancyjny, uznawać bądź negować zasad moralnych i czegokolwiek innego. Jedynie odrzucają/wątpią w prawdziwość twierdzenia teistów ze względu na brak wystarczających dowodów(czy jakiekolwiek