Wpis z mikrobloga

Mireczki z #hr
Pora pomyśleć o zmiannię pracy, mój ultimate goal to praca zdalna problem tylko w tym że jestem kierownikiem robót mostowych i jak na złość nie chcą mi pod domem mostu pobudować (uprawnienia mostowe obecne, KBI i drogówka w drodze). Myślę żeby przeskoczyć z wykonastwa do projektów tylko czy pisać od razu do firm że jestem zainteresowany pracą u nich ale głownie zdalnie czy poczekać na rozmowę kwalifikacyjną żeby ich nie zrazić ? Interesuje mnie styl pracy np pon i pt w biurze rozliczenie projektów wzięcie nowych itp i wt-cz praca zdalna. Bardzo też mi się podoba system pracy na budowach w norwegii 3 tyg. pracy 1 tyg. w domu albo 4-2.
Czy znacie jakieś specjalistyczne agencje które specjalizują się w szukaniu takich prac ?
#praca #hr #pracazdalna #budownictwo
  • 2
@Ksiaze_macharadza_Kaburu: od razu szczerze mów co Cię interesuje, kwestia pracy zdalnej to raczej kluczowa rzecz, nie czekaj do końca rekrutacji z taką informacją :) zawsze możesz się dogadać, że kilka miesięcy będziesz pracował w biurze, a później coraz bardziej przestawiał się na zdalną (kwestia zapoznania się i zaufania)