Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1594
Moja kuzynka bardzo chciała mieć ślub w swojej parafii ponieważ mają naprawdę ładny zabytkowy kościół. Jedyny problem to #!$%@? proboszcz ale czego się nie robi dla tego jednego dnia w życiu. Jednak chyba nie przewidziała że gość może być aż tak durny. Na naukach przedmałżeńskich usłyszała że biały kolor sukni ślubnej to znak czystości, więc jeśli chce mieć białą suknię to musi przedstawić zaświadczenie od ginekologa że jest dziewicą. Inaczej nie udzieli ślubu.
Od tygodnia szuka ginekologa który wystawi jej lewe zaświadczenie xD
#patologiazewsi #kosciol #slub
  • 160
Ludzie to.maja problemy ja wkrótce będę robił chrzest mojego bąbla mimo że nie byłem ani razu w kościele (nowy jestem po przeprowadzeniu od roku) to nie widzę problemu ze ktoś miałby robić mi z tego powodu pod górkę. Porostu zwyczajnie jak będzie kolęda powiem ze nie życzymy sobie wizyty Batmana u siebie. Nikt nikomu laski nie robi najwyżej zrobię to w innym mieście gdzie ktoś nie żyje w średniowieczu ewentualnie wychowam w
@Psianka: Podpowiem Ci coś i Twojej kuzynce. W Wilnie jest piękny kościół. Jeżeli Twoja kuzynka chce w takowym wziąć ślub polecam to miejsce. Nie będzie potrzebne żadne zaświadczenie o dziewictwie. Mogę podesłać Ci namiar do przewodniczki która skontaktuje Was z tym księdzem. Alternatywą jest Lwów. Tam też są piękne Polskie kościoły i przyjaźni starszej daty księża.
Gdy przeczytałem to co napisałaś ochlapałem monitor kawą.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Psianka: ja tam nie wiem, ale jak ja chciałem ślub, to poszliśmy do parafii żony. Jest wiele ładniejszych kościołów w Tarnowie, a poza Tarnowem jeszcze więcej, tylko po co je wybierać? Jako tło dla sukni? Dla klimatu przez 60 minut? Skupianie się na pierdołach podnosi oczekiwania, a wraz z nimi uczucie zawodu gdy coś nie wyjdzie. Po co sobie komplikować jeden z najpiękniejszych dni w życiu?

EDIT: dopiszę jeszcze, że znajomi