Wpis z mikrobloga

@fcierek: Mirku pytanie bo walczę kolejny dzień z HDD 1TB. Omyłkowo przy robieniu kopii (nowy był formatowany), a stary prawdopodobnie miał coś z kablem USB i system raz go wykrywał raz nie. Pomyliłem okienka i na komunikat o formatowanie dysku zgodziłem się na dysku z danymi (,). Format nie poszedł bo przez problem z kablem po sek. rozłączył się... Dane więc są ale system nie widzi dysku.
Wyguglałem program testdisk w cmd widzę partycję NTFS ale pomimo prób itp nie udaje się jej przywrócić :(
Od kilku godzin leci "kopiowanie" ze starego dysku na nowy i dane się pojawiają jednak kompletnie bez struktury katalogów. Mam już masę katalogów na nowym dysku o nazwie: recup_dir.1 .. 40 i skopiowało się ok. 100GB z 500. Czas jaki pozostało to ok. 20h. Mogę poczekać ale czy nie ma innego sposobu żeby naprawić to co zepsułem? Super, że są zdjęcia itp jednak bez struktury katalogów i poprawnych nazw jest niesamowity mix.
  • 7
@Norskee: Nic nie jest i nie było instalowane. To osobny dysk zewnętrzny jako kopia. Jednak ta kopia ma ok. 10% danych jakich nie mam na wcześniejszym dysku (rozmiar) i właśnie po tym jak kupiłem kolejny nowy dysk żeby zrobić kopię tych powiedzmy 10% to się porobiło.
@fcierek: super i dzięki za poradę... sprawdzę dopiero jutro bo to co się teraz kopiuje to chwilę potrwa :/
Pytanie o wersję DMDE: Zwykła normalna ze strony producenta jako DEMO będzie OK?