Wpis z mikrobloga

W poniedziałek będę miał montowany światłowód z UPC, będę płacił 49 zł miesięcznie, ale mam pytanie. Jestem na wynajmowanym mieszkaniu i nie mam zamiaru się przenosić, ale jak by coś się stało i musiałbym się przenieść to czy na nowym mieszkaniu będę musiał od nowa podpisać umowę a ten internet dalej opłacać, czy na nowym mieszkaniu montuje się nowy światłowód, ale jedzie się na tej samej umowie? #internet #pytanie #upc #kiciochpyta
  • 15
  • Odpowiedz
@Matt3rs: taka ze masz ze wzgledu na technologie odrobine wyzszy ping, mniejsza mozliwosc na wiekszy upload a ze wzgledu na modem ktory instaluja skoki pingow i jestes narazony na ataki DDOS (poczytaj o problemie puma6) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rtg_: Jak to zwykły koncentryk zamiast światłowodu? Jest jakiś sposób, żeby sprawdzić czy mam gdzieś w bloku kogoś ze światłowodem czy trzeba dzwonić po infoliniach? ()
  • Odpowiedz
@Lameme: koncentryk idzie od skrzynki na klatce / w piwnicy do twojego mieszkania, do skrzynki idzie albo swiatlowod, albo w niektorych jeszcze lokalizacjach konecntryk. zeby miec swiatlowod w domu od upc, to musisz wziac duzo drozszy internet na firme (i to nie ta oferta upc biznes na ich stronie, tylko drozsza)
  • Odpowiedz