Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki,

Pamiętacie mój wpis o agresywnym macho w kabriolecie?. Po dłuższym czasie zastanawiania się, czy w ogóle warto interweniować w tej sprawie jednak uległem i zdecydowałem się zadzwonić do ASO i zrobić wycenę szkody. Okazało się, że wymiana klamki wraz z czujnikiem ruchu kosztuje w Megance 1200 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj pojechałem na komisariat spisać zeznania. Dowiedziałem się, że wybryk kierowcy czarnego Mercedesa to nie wykroczenie, ale przestępstwo, w dodatku ścigane z automatu (prawdopodobnie przez kwotę naprawy).

Naprawdę długo zastanawiałem się nad zgłoszeniem tej sytuacji. Szczerze Wam powiem, że nawet nie zależy mi na tym, aby dostać jakiekolwiek pieniądze - byłbym szczęśliwy gdyby udało się go zlokalizować i aby w najgorszym wypadku dostał roboty społeczne, bo wydaje mi się, że pieniądze dla tego Pana nie są problemem.

Co ma się zmienić w tym kraju, skoro nie będziemy interweniować w takich sytuacjach?

Przy zgłaszaniu sprawy nie dostałem żadnego kwitu, ale dla potwierdzenia wrzucam zdjęcie pouczeń jakie musiałem podpisać przy składaniu zeznań :p

Wołam plusujących poprzedni wpis, tworzę tag #machowkabrio i będę wołać w przyszłości obserwujących :)

#stopcham #polskiedrogi
blunch - Czołem Mireczki,

Pamiętacie mój wpis o agresywnym macho w kabriolecie?. P...
  • 126
  • Odpowiedz
narwaństwo i agresja to jest plaga na polskich drogach, nie wiem skąd w ludziach tyle złości.


@nama: krótkie penisy albo inne problemy. Generalnie: to, że ludzie są agresywni na drogach albo w internecie, to jest tylko ekspozycja głębszych problemów.

@blunch: opie, jedziesz z nim bez litości.
  • Odpowiedz
Boli, że ktoś cabrio ma, co?


@Lechu1777: Myślę, że nie. A z pewnością używanie spryskiwaczy na normalnej drodze nie przybliży mnie do jego posiadania.

Mam nadzieję, że gościu odpowie za uszkodzenie mienia prywatnego, ale że i Ty dostaniesz mandat za stwarzanie zagrożenia w ruchu drogowym, spróbuj sobie popsikać płynem po oczach, zobaczysz jaka przyjemność.


Weryfikowałem ustawienie spryskiwaczy po wrzuceniu na wykop pierwszego wpisu 3 razy. Za każdym razem wynik według mnie
  • Odpowiedz
@blunch jeśli zrobisz to czekając na światłach, to nikt po oczach nie dostanie. No i nie opowiadaj głupot, że przy dobrej porodzie nagle wpadłeś w rój much i przez szybę nic nie widać
  • Odpowiedz
No i nie opowiadaj głupot, że przy dobrej porodzie nagle wpadłeś w rój much i przez szybę nic nie widać


@Kreation: Gdzie twierdzę, że nic nie widziałem? Wjechałem na fragment drogi, który był pod bardzo mocne światło. Jeśli jesteś kierowcą to wiesz, że wyłazi wtedy cały brud :E
  • Odpowiedz