Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki,

Pamiętacie mój wpis o agresywnym macho w kabriolecie?. Po dłuższym czasie zastanawiania się, czy w ogóle warto interweniować w tej sprawie jednak uległem i zdecydowałem się zadzwonić do ASO i zrobić wycenę szkody. Okazało się, że wymiana klamki wraz z czujnikiem ruchu kosztuje w Megance 1200 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj pojechałem na komisariat spisać zeznania. Dowiedziałem się, że wybryk kierowcy czarnego Mercedesa to nie wykroczenie, ale przestępstwo, w dodatku ścigane z automatu (prawdopodobnie przez kwotę naprawy).

Naprawdę długo zastanawiałem się nad zgłoszeniem tej sytuacji. Szczerze Wam powiem, że nawet nie zależy mi na tym, aby dostać jakiekolwiek pieniądze - byłbym szczęśliwy gdyby udało się go zlokalizować i aby w najgorszym wypadku dostał roboty społeczne, bo wydaje mi się, że pieniądze dla tego Pana nie są problemem.

Co ma się zmienić w tym kraju, skoro nie będziemy interweniować w takich sytuacjach?

Przy zgłaszaniu sprawy nie dostałem żadnego kwitu, ale dla potwierdzenia wrzucam zdjęcie pouczeń jakie musiałem podpisać przy składaniu zeznań :p

Wołam plusujących poprzedni wpis, tworzę tag #machowkabrio i będę wołać w przyszłości obserwujących :)

#stopcham #polskiedrogi
blunch - Czołem Mireczki,

Pamiętacie mój wpis o agresywnym macho w kabriolecie?. P...
  • 126
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (1181)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Kruty @Mishkaa @Tisch @gzegzolka @Zapocona_Onuca_Odyna @lyman11 @proszeknasen @aksal89 @scudetto @Kasztanowy_Zel @neuroticunet @slec @beatsholic @turbojez @bizonsky @bekart @kisielpl @Tiempo @barteo24 @bepavuy @uchoteam @Syko @hctkko @P_aul_a @Paaablooo @Hapse @vertex333 @Zira @TabbedEditor @Diego29 @rozowy_kroliczek @Szymex2013 @