Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak bardzo jestem #!$%@? kiedy wysiadając z meśka za 100koła przypadkowo spotykam swoje "znajome" z gówniakiem (ojciec nieznany) lub 100KG+ samotna szuka niezależnego mężczyzny z własnym mieszkaniem sprzed X lat, które mnie odrzuciły z tekstami "Łobuz kocha najbardziej", "Informatyk to odludek", "Praca na budowie to jest męskie zajęcie a nie jakieś klikanie w klawiature"? Uśmiecham się wtedy ironicznie lub czasem powiem cześć i ide dalej z lepszym samopoczuciem? ( ͡º ͜ʖ͡º) WIem, że to głupie ale nie mam kompletnie żadnego poczucia "szkoda dziewczyny, fajna była" tylko sobie myśle = było lepiej wybierać. #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Jak bardzo jestem zjebem?

  • Sufit to mało 19.7% (405)
  • 5/10 9.9% (204)
  • No i zajebiście 70.4% (1449)

Oddanych głosów: 2058

  • 81
@AnonimoweMirkoWyznania: chyba się odzywają w Tobie jakieś demony przeszłości, bo od razu może nawet nieświadomie traktujesz te osoby jako gorsze, bo nie zarabiaja 15k w jakiś superpracach, ale niestety życie tak nie działa i szczęście nie każdy odbiera twoimi kategoriami. A fakt, że używasz słów "łobuz" i "gówniak" to dowód na to, że występują u ciebie mechanizmy obronne i bardzo starasz się zniekształcić rzeczywistość, tak aby pasowała do twojego wyobrażenia.
No chyba ci którym woda sodowa uderzyła do głowy xD


@aseeon_: Masz dziś wśród znajomych dziewczyny które cię kiedyś odrzuciły?

Samotne matki z ojcem nieznanym to nie ten sam krąg towarzyski co 15K
Masz dziś wśród znajomych dziewczyny które cię kiedyś odrzuciły?


@graf_zero: Nie, tak samo jak i OP (nawet specjalnie wziął znajome w cudzysłów), ale spotykam je czasem na mieście, tak samo jak OP. I tak jak każdy kto nie jest z jednego z 3 czy 4 największych miast w Polsce.
Niki: Oh. No tak. Ci specyficzni 15k w samochodach za 100k. Ci niegdys brzydcy wycofani albo max przecietniacy bez osobowosci w brzydkich koszulach. Czesto tylko fuksem wstrzelili sie w rynek pracy gdzie dostaja wyplate w ojro bo to korpo z zagranicznego kapitalu. Korpo, ktore porzebuje mocno wyspecjalizowanych baranow gdzie fobie spoleczne zachowania asocjalne i inne odchyly sa wrecz pozadane i z umiejetnosci nieinformatycznych to trzeba nie panikowac i siedziec w kubiku