Wpis z mikrobloga

ostatnio różowa grała w jakąś tam gówno gierkę online typu cookie clicker, w sensie musisz klikać żeby zdobywać punkty/pieniądze, które wydajesz na ulepszenia, które dają więcej pieniędzy, które wydajesz na ulepszenia i tak się kółko kręci

no i z racji tego, że moja różowa nie jest osobą, która lubi monotonne rzeczy, ale jednocześnie lubi wygrywać to chciała, żebym jej zrobił tak, żeby się samo klikało
jestem "kreatywny", więc na początku pobrałem jakieś AutoClickery, ale po 10 minutach uświadomiliśmy sobie, że w sumie nie można nic wtedy innego na tym kompie robić
no to odpaliłem jakiś gównoporadnik typu "How to make autoclicker in Google Chrome" gówno, zero wyników, hmm.... ktoś tam kiedyś coś mówił, że w tej chromowej konsoli działa javascript, no to szukam jak zrobić autoklikera w js, znalazłem ale oczywiście to jakiś poradnik dla tych, co już tam chociaż wiedzą czym jest javascript czy inny język, a ja to debil i wiem jedynie, że ctrl+shift+j odpala konsolę w Chromie, ale o dziwo to było wystarczające, przepisałem formułkę dostosowując do tamtej strony, potem ID buttona, które sprawdziłem klikając prawym i "zbadaj element", ustalić co ile będzie kliknięcie liczone w milisekundach, wkleić do tej konsolki i co? #!$%@? działa
gierka nabija 999999 punktów na sekundę, różowa może przeglądać internet i w międzyczasie kupić ulepszenia xD

oczywiście nie muszę mówić, że różowej znudziło się po godzinie, ale co nauczone podstawowych podstaw js to moje xD

już wiem, jakie to uczucie jak jakiś #programista15k zrobi swój działający program czy cokolwiek co działa xD
taguję #programowanie pomimo, że to gówno a nie programowanie, bo to były nędzne 4 czy tam 5 linijek kodu, no ale cóż xD


#wygryw #zwiazki trochę #logikarozowychpaskow

  • 22
@niochland: Szanuję :D
Ja kiedyś mojej byłej zrobiłem w wierszu polecenia skrypt który zmieniał jej tapetkę co ileś minut z danego folderu. W folderze wrzuciłem nasze zdjęcia o nazwach a.jpg b.jpg i on sobie losował jakieś zmieniał i tak w kółko. Oczywiście zrobiłem to po kryjomu by miała radochę jak zostanie sama w akademiku, plan wypalił a moje programistyczne ego urososło o 1000% :D
@dog_meat: @niochland:
Zależy co komu sprawia radochę. Ja wciągnąłem się swego czasu w cookie clickera. Fajne toto do obserwowania w pracy. A że zawsze odrobina czasu się znalazła to jazda ze skryptem. No bo ileż można resetować?
Na początek automat klikający- działa - cieszę się.
Potem dopisałem autozakup - działa - no zajebiście.
Gdzieś po drodze padło ładne menu.
Później szlifowałem algorytm optymalnego kupowania.
Potem algorytm dopasowujący to optymalne kupowanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dog_meat:

po co klikac

Przed studniówka kilka lat temu zagrywalem się w clickera, realm grinder. Tam im dalej w las tym było więcej opcji, resety świata dawały dodatkowe boosty, okazało się, że jest w #!$%@? frakcji i rzeczy do zrobienia. Jak i cennych artefaktów które dropia przy klikaniu, więc jeśli chciałeś bawić się szybciej, to odpalalo się autoxlicker żeby te artefakty dropic.

#!$%@? pogralbym, ale po sesji... Po sesji...