Wpis z mikrobloga

Hej. #lodz
Poszukuję złodzieja, który 20 czerwca na przystanku żeligowskiego/1 maja ukradł mi telefon jadąc na rowerze wyrwał mi go z ręki. Jest to Samsung Galaxy S7 EDGE. Był w czerwonym etui/case. Dla osoby, która pomoże odnaleźć złodzieja lub chociaż telefon oferuję znaleźne. :)

Z tego co zauważyłam na mapie kierował się w kierunku zielonej, Kasprzaka, Bardowskiego, Okrzei . I tam się sygnał kończy.
Był to młody chłopak 20-28 lat max. Nie zapamiętałam nic z wyglądu. Nie wiem czy w tych okolicach sa kamery itp. Jeśli ktoś coś wie lub trafi na dziwną oferte sprzedaży to proszę o informację.
#lodz #lodzkie #zlodzieje #samsung #samsunggalaxy #pomoz #help
  • 15
@Szema: słuchaj nie pomoge ale ostatnio szedłem w dosyc drogich słuchawkach nausznych i tez jakis koles na rowerze pojawił sie znikąd. Pozniej sie zatrzymał i oglądał niby telefon. Nie wiem moze to był przypadek moze nie ale wylaczylem muzyke i jak slyszalem ze za mną jedzie to sie chamsko odwróciłem duzo szybciej.
@Szema: Na Koziny pojechał. Masz go w abonamecie plusa? Jak tak to maja wgranego famoca to zarzadnia knoxem. Zgłoś do operatora o permanatna blokade. Google konto masz na nim ? Blokade założyłeś ?
@boctok: niestety byl na karte. Ale jest imei wiec po ttm szukam az sie znajdzie i bedzie online.mialam google na nim ale zablokowalam i pozmienialam hasla. Zalozylam blokade ekranowa itp . Wszystko co mozliwe.
@Szema: no swój oglądał, nie wiem albo udawał albo faktycznie np pisał smsa ale mi smierdziało od razu. W #lodz a obok nie było ludzi ale rejony dalekie od zeligowskiego. Jak pisałem od razu wylaczylem muzyke zeby słyszec czy jedzie bo mogłby mi zdjac z głowy słuchawki w ciągu sekundy i pojechac na luzie, gówno bym zrobił.