Wpis z mikrobloga

Plusy i minusy pracy jako sprzedawca w sklepie? Długo myślałem o wymarzonej robocie, no i sklep chyba narazie wygrywa, jest kilka sklepów, mini-market z artykułami ze wschodniej europy, e-vape shop i jakiś z gównoartykułami dla małych dziewczynek/nastolatek (biżuteria etc.). Co #!$%@?? Na co trzeba uważać? Niech mnie ktoś oświeci, żebym nie miał krzywego spojrzenia na sprawę.
#praca #pracbaza #kiciochpyta
  • 9
@drlect3r: trochę się cykam, bo pensja mi spadnie o dobre 50f na tydzień jak pójdę do sklepu, no i to też nie takie pewne bez doświadczenia, ale jednak być w pracy, w której się nie chce, to najgorsze :/
@combustible: praca po pierwsze ma cieszyć, bo drugie nie stresować i po trzecie zapewnić utrzymanie.
ja ostatnio rzuciłem wypowiedzenie w jednej firmie 100osobowej, przez nastroje i w ogóle. sadziłem, że lepiej nie będzie. a pracuję teraz u kolegi, który zwolnił się pół roku przede mna i reaktywował swoją firmę :) na dzieńdobry mam 2zł więcej niż w starej firmie gdy pracuje u niego, a gdy pracujemy jako podwykonawcy to każdy z
@drlect3r: dla samego doświadczenia bym tam poszedł, mam doświadczenie pracy w biurze, dorzucając do tego kontakt z klientem mógłbym już w wieku 25+ lat być przystojniaczkiem korposzczurem robiącym 21500 funtów rocznie (mam 22) ( ͡° ͜ʖ ͡°)