Wpis z mikrobloga

NIE ODDAJE ZA ONKOLOGA, CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ XDDDDD
#spidersweb #patologiazmiasta #apple #android
Dlaczego z użytkownikami Apple trzeba się liczyć, nawet jeśli jest ich mało? Odpowiedź: bo mają pieniądze
XDDDDDDDDD
MAJĄ PIENIĄDZE
KARYNY I SEBKI KUPUJĄCE IPHONY 6 JAKIEŚ FRANKENSZTAJNY PONIŻEJ 1000ZŁ
XDDDDD

Po latach od premiery Apple Pay pojawiło się w kraju nad Wisłą. Czekaliśmy tak długo, że na naszym rynku usługę Apple’a wyprzedziła nawet konkurencyjna i młodsza usługa – Google Pay. Tylko co z tego, skoro system płatności zbliżeniowych pod względem wyników rozkłada rozwiązanie Google’a na łopatki.

Schemat innowacji Apple wg jakiegoś spiderzyeba:
1. Google wprowadza coś nowego
2. "a po co to komu", "ja tam wole mieć stare"
3. MIJAJĄ DNI MIJAJĄ LATA
4. Apple wprowadza to samo
5. NO NASZE JEST LEPSZE XD

Apple Pay zadebiutowało w Stanach Zjednoczonych wraz iPhone’ami 6 i 6 Plus. Mieszkańcy kraju nad Wisłą, by płacić iPhone’ami zbliżeniowo, musieli czekać jednak aż 3,5 roku.

KRAJU NAD WISŁĄ
NAPISZŻE POLSKA XD
no i nie wiem, czemu tak kochająca firma nie wypuściła tego od razu, ale no cusz

Stali się obiektem drwin ze strony fanów Androida, którzy mogli korzystać z tej funkcji znacznie wcześniej. Najpierw w aplikacjach wybranych banków, a potem z użyciem Google Pay.

NO BO TO ŚMIESZNE

System płatności zbliżeniowych od Google’a nie okazał się jednak oszałamiającym sukcesem zaraz po premierze.

Autor na siłę próbuje pokazać, że Apple jest lepszy, chociaż dopiero po blisko 4 latach dostrzegł Polsze
GDZIE TWÓJ APPLE STORE, NAWET JAKIEŚ GÓWNOXIAOMI MA SKLEP U NAS XDD

Chociaż smartfony z Androidem dominują wśród użytkowników z Polski,

wiecie, polacy biedacy XD
nie to co my
Wysłano z iPhone'a xD

a coraz więcej modeli z tych niższych półek cenowych ma chipy NFC, to adopcja Google Pay (jeszcze pod nazwą Android Pay) przebiegała powoli.

Może dlatego, że ludzie woleli płacić przez aplikację banku, bo np. widzieli wcześniej, ile mają kasy na koncie czy coś xD

Po kilku miesiącach obecności w Polsce z Google Pay skorzystało 25 tys. osób. Google’owi zajęło kilka miesięcy, by przekonać 25 tys. osób do płatności telefonem w kraju, który ma blisko 40 mln mieszkańców.

Autor na siłę próbuje pokazać, że Apple jest lepszy, chociaż dopiero po blisko 4 latach dostrzegł Polsze, to samo patrz wyżej

Jak podaje serwis Cashless, płatności zbliżeniowe Apple’a cieszą się znacznie większym zainteresowaniem na starcie.

No nie wiem, może to np. dlatego, że Apple nie udostępniło devom dostępu do płatności przez NFC XDDDD
To trochę tak jakby powiedzieć, że zaledwie 0,23% Warszawy poszło na otwarcie nowej Biedronki, ale 100% mieszkańców w kozich dupach na podlasiu poszło na otwarcie pierwszego sklepu monopolowego

Wedle wstępnych danych z Apple Pay w Polsce skorzystało kilkadziesiąt tysięcy użytkowników…

kropka kropka kropka

pierwszego dnia! To nokaut.

No Google poszło płakać xD

Można oczywiście próbować to racjonalizować. Można przekonywać, że Apple Pay wspiera więcej banków, a na polskim rynku Google przetarł Apple’owi szlaki, a dopiero teraz odbiorcy przekonują się do płacenia telefonem.

jakieś #!$%@?

Przyczyny większego zainteresowania Apple Pay szukałbym jednak gdzie indziej.

I teraz najlepsze, uwaga:


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nie widziałem, żeby jakiś pseudo dziennikarz był tak głupi, no to jest szczyt XDDDD

Niezależnie z której strony spojrzeć, to użytkownicy sprzętów Apple’a przedstawiani są jako zamożniejsi.

SPRZEDAM IPHONE 6 600ZŁ NIE DZIAŁA TYLKO WSZYSTKO I EKRAN POPĘKANY XD

Android jest liderem rynku pod względem ilościowym, ale z tym systemem operacyjnym sprzedawane są nie tylko sztandardowe modele, ale też telefony za złotówkę w niskim abonamencie.

Czyli jak ktoś kupuje Galaxy Note'a czy innego OnePlusa za 3 koła to jest biedakiem? XDDDD

W portfolio Apple’a próżno zaś szukać tanich telefonów, a nawet te starsze można zaliczyć do segmentu premium.

IPHONE 5S, IPHONE 6, WALIĆ TO ŻE CZTEROLETNI TELEFON ZA 600 ZETA XDDD
P R E M I U M XDDDDDDD
#gownowpis #zalesie ##!$%@? ##!$%@? #fakenews ##!$%@?
PS szanuję fanów apple i wpis nie ma na celu obrażanie ich marki, ale wskazanie idiotyzmu autorów serwisu pająksieć.pl
c.....u - NIE ODDAJE ZA ONKOLOGA, CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ XDDDDD
#spiders...

źródło: comment_CVGwr54Kr2Cv8gkREwvkKUC4gx98YKLB.jpg

Pobierz
  • 12
@SonyKrokiet: odkąd zacząłem dostrzegać plusy ze względu na użyteczność systemu, odtąd odlepił mi się wzrok od znaczka. Kiedyś bezrefleksyjnie kupiłbym iPhone, a teraz wiem, że bez androida byłoby u mnie słabo. iPhone nie potrafi klonować aplikacji, a przy obsłudze kilku kont Instagram / Whatsapp to dosyć słabe.

Telefon = sprzęt. Samo logo nie powinno budzić uczuć, bo to próżne, chyba że naprawdę idzie w parze z użytecznością. Jakbym miał kupić iPhone
@czikapu: a tak BTW. płatności zbliżeniowe nie są już czymś nadzwyczajnym, od dawna jest Google Pay oraz też można płacić oficjalnymi aplikacjami kilku banków. Wielkie mi co. Chociaż wejście na rynek polski takiego dużego gracza jak Apple jest warte odnotowania, to jednak...

@Miedzyzdroje2005: No serio, nie wiem na kij porównania do Google Pay, skoro zajebista większość osób i tak korzystała z płatności zblieniowych przez aplikacje banków, nawet świadomie xD
No ale niedowartościowane mentalnie dzieci muszą wbijać szpilkę XD
Ciekawe, co będzie jak okaże się, że Google Assistant wejdzie do Polski przed Polską Siri XD