Wpis z mikrobloga

Chciałbym, żeby moje życie wyglądało jak życie Roberta Lewandowskiego. Jakiegokolwiek piachu nie zagrasz, to i tak możesz zwalić na innych. Mów, że jesteś "typową 9 żyjącą z podań" i już nie musisz w meczu robić nic, poza oczekiwaniem na patelnie. A że stoisz jak gówno w przeręblu przez 90 minut, to co z tego? Taka taktyka xD Nikt się nie #!$%@?, bo powiesz, że nie masz z kim grać i to generalnie nie twoja wina xD Ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD Przecież jako największa gwiazda kadry, nie możesz podejść do Nawałki i powiedzieć;

- Adam słuchaj, strzelam Augsburgowi jak na zawołanie, ludzie nadal walą koń do moich 5 bramek w 9 minut, myślę, że mam potencjał i można go inaczej wykorzystać niż czekanie na 1-2 piłki maks na mecz, bo tutaj nawet statystyka jest przeciwko mnie. Nie wiem, może ogarniemy jakieś ustawienie i taktykę bym realnie pomógł drużynie? Co ty na to, Adam?

Tylko po co, Lewy w końcu "żyje z podań". On ma swoje zadanie i nic więcej. Jeszcze ktoś by się miał do niego #!$%@?ć, a tak to elegancko rączki czyste i nie miał jak grać xD

No ale #!$%@?, w Bayernie to przecież nie przejdzie, bo tam to jednak ma mi kto podawać i nikt tego nie łyknie, więc co by tu....hmmmm, a już wiem. Byłem podwajany i potrajany, a tak w ogóle to wina Bayernu, bo nie robią transferów i ten, #!$%@? stąd, bo ten klub jest już dla króla karnych za mały. Jak ja mam mieć szanse przeciwko takiej Sevilli, jak nie mam wokół partnerów, za 200 milionów euro jak ja? No #!$%@?, ludzie, trochę powagi i obiektywizmu.

Mówię wam ludzie, być taką "typową 9" w życiu, to jak wygrać z rakiem. Wszyscy muszą #!$%@?ć w defenZywie, ale nie ty. Ty jesteś od gnicia w polu karnym. Broń Boże nie wolno ci się cofać, bo zespół traci swoją armatę, która i tak stoi i się kurzy. W ofenZywie też tylko elegancko czekasz na podania i myk przykładasz nogę na pustaczka, bo przecież kreowanie akcji, szukanie rozwiązań, dryblingi z obrońcami... to nie twoje zadanie, ty tylko wykańczasz, bo żyjesz z podań.

Generalnie jesteś zajebisty, nic nie jest twoją winą, jesteś skarbem narodowym i nigdy nie grasz słabych meczów. Zawsze tylko inni. A że na Euro2012 nie pokazałeś nic? Nie miałeś z kim grać. Na Euro2016 nie pokazałeś nic? Miałeś inne zadania i w ogóle nie miałeś z kim grać. Na MŚ2018 nie pokazałeś nic? No #!$%@? ludzie, przecież nie miałem z kim grać. Jak ja mam grać, skoro nie mam z kim grać? Mogę tylko bezczynnie stać i szarpać się z tą #!$%@?ącą opaską kapitana, którą dostałem nie wiem nawet po co. Jeszcze sobie ludzie pomyślą, że jako kapitan, powinienem ciągnąć zespół do przodu i dawać znaki do ataku, ja #!$%@?ę xD Nie no, ale wtedy też wcisnę bajeczkę, że nie widziałem zaangażowania i że to by nic nie dało, więc luz xD

I tak to się kręci życie "typowej 9, żyjącej z podań".

#pilkanozna #reprezentacja #mundial #mecz
bezbekpol - Chciałbym, żeby moje życie wyglądało jak życie Roberta Lewandowskiego. Ja...

źródło: comment_f07WKbgAcN11kwrCKdEXBT8miE1FyHrF.jpg

Pobierz
  • 24
@menstuffpl: Gorących nie będzie, ale myślę, że ktoś z żyłką pisarską mógłby zrobić pastę o Robercie Lewandowskich i jego tłumaczeniach z bycia "typową 9". Może wtedy by to chociaż brzmiało śmiesznie, bo rzeczywistość taka nie jest.
@bezbekpol: super napisane, szanuję go jako piłkarza potrafię go docenić, bo w Bundeslidze zawsze jest gwarancją bramek, dla naszej reprezentacji też potrafi strzelić co pokazują statystyki. Jednak trzeba otwarcie powiedzieć, że na dużych imprezach lub turniejach gdzie jest pod szczególną presją ( Liga Mistrzów) po prostu mu nie idzie. Dlatego nie rozumie tej bezkrytycznej postawy niektórych osób wobec niego, niezależnie od wyniku naszej reprezentacji Robert nie jest krytykowany. Nie chodzi tu
@bezbekpol: Nie zgodzę się z ta ironią. Lewy nie potrafi rozgrywać, gra zazwyczaj tyłem do bramki i przewraca się po przejęciu piłki gdy jest koło niego przeciwnik. Gra tak od lat i cofnięcie go nie dałoby zbyt wiele pożytku. Lepiej mieć kurzącą się armatę niż taką strzelająca do swoich.