Wpis z mikrobloga

Mireczki, wszystkie kradzione przez Januszy biznesu kody do #pizzaportal są przez nas szybko blokowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez takich ludzi później użytkownicy goodie nie mogą sobie wygenerować kodu. Na ten moment czekamy na wygenerowanie kolejnej serii kodów, także przepraszamy Was za utrudnienia i prosimy, żebyście uzbroili się w cierpliwość. Kody będą normalnie do pobrania w aplikacji goodie, po prostu jest zbyt duże zainteresowanie akcją ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 15
@testuje: jakiś mirek przyjanuszowił i wygenerował spora ilość kodów a teraz goodie walczy z nim tylko cierpią też inni bo mój kod przestał działać :/ i teraz umieram z głodu :x
@Goodie_pl: Jakoś rozpoznajecie te generowane przez januszy (celowo z malej #pdk) czy blokujecie każde w partiach? Boję się że wygeneruje sobie teraz kupon i w czasie największej potrzeby nie będę mógł go użyć bo zbanujecie np wszystkie starsze niż 24h :(
@Goodie_pl: Ja mam pytanie, w jaki sposób jesteście w stanie rozpoznać gdy ktoś generuje więcej kodów ? Podejrzewam że przez te wasze niby monitorowanie i sprawdzanie, dużo kodów jest nieaktywnych u ludzi którzy sobie legalnie wygenerują jeden kod, i on nie działa.