Wpis z mikrobloga

@crine: polactwem jest chęć obejrzenia meczu z normalnym komentarzem ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to zeby transmisje TVP były na jakimś normalnym poziomie? Przeciez ta szopka w studiu i na stanowisku komentatorskim dzieje sie za nasze pieniądze, kupujesz cos, wymagasz jakości a nie gowna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3stat: nie no lepiej placić na polsacie ppv i miec jescze bardziej #!$%@? komentarze. TVP imo bardzo dobrze prowadzi calosc ale i tak polaczkowi nie dogodzisz
@crine: Polsat nie miał PPV na mistrzostwach nigdy, ale poza tym, ja nie porównuje TVP z polsatem, tylko pisze ze na TVP jest niesamowicie duzo błędów, jesli nie merytorycznych, to zwyczajnie technicznych, jakieś przebicia dźwięku zza kulis, jakieś analizy z dupy, typu oceny fryzur piłkarzy w skali od 1 do 10, No proszę cie w jakiej poważnej tv, ktora dostaje miliardy dotacji od państwa dzieją sie takie rzeczy ? Jesli masz
@L3stat: to jak smierdzi to wylacz a nie narzekasz jak polaczek typowy ja nie widze zeby bylo cos #!$%@?, wszystkie mecze bez zadnych problemow ogladam ale cebulakom nie dogodzisz
@crine lojezu podyskutowane ( ͡º ͜ʖ͡º) zadawalaj się dalej gowienkiem TVP nie narzekaj niech się nie rozwijają i serwują dalej lipe, tak najlepiej będzie. I tak, jestem cebulakiem bo wymagam jakości, mam większe wymagania niż ty najwyraźniej, trzymaj się miłego dnia ( ͡º ͜ʖ͡º)