Wpis z mikrobloga

Cześć : ) Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem, żeby przestawić swoje "tory kariery" z Rbr'a na simracing. W tym celu przymierzam się do kupna Asetto Corsy, aczkolwiek jestem totalnie zielony w świecie racingu. Nie wiem, czy Asetto Corsa jest najlepszym wyborem, ale trafiłem na ten tag, obejrzałem mnóstwo materiałów na yt z Waszych wyścigów i ogólnie zafascynowałem się tym. Przeczytałem wszystkie wymagania jakie musiałbym spełnić, aby wziąć udział w Waszej lidze, ale tak po za tym to nie mam o tym bladego pojęcia. Czy oprócz standardowych tras i aut udostępnionych nam przez twórców pojawiają się jakieś dodatkowe od fanów ?
Drugą kwestią, którą mnie nurtuje jest to, że zauważyłem, że jeden Wasz sezon to np wyścigi Formuły 4, a poprzedni wyścigi serii GT3. Rozumiem, że nie ma serii, w której sezon w sezon jeździ się tylko np. autami serii GT3? Zadaję takie pytanie, ponieważ jako, że przechodzę ze "świata rajdów" to może mi być ciężko rywalizować bolidami lub samochodami GT3, a nie widziałem, żeby były rozgrywane sezony czymś słabszym. Może moglibyście mi polecić jakieś forum, stronkę gdzie mógłbym śledzić nowości związane z grą, ligami, czymkolwiek związanym z tematem ?

Pozdrawiam !
#acleague
  • 5
  • Odpowiedz
@Heidi12: jest masa modow, dodające noc, światła, deszcz, auta, tory itd. sezon nowy na F4 właściwie tylko na torach z podstawki jeśli się nie mylę więc niższy i tańszy próg wejścia. Ścigamy się tym co wybierze społeczność i włodarze ligi. Dawno nie było bolidów więc teraz na nie padło. Kolejne będzie pewnie gt4. Szybkie ani gt4 ani F4 nie jest więc śmiało wbijaj. Strona acleague.com.pl jak coś.
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim : ) Po przeprowadzce i ogarnięciu się w nowej rzeczywistości zasiadam za stery : ) Powodzenia wszystkim w nowym sezonie ! Szerokości i przyczepnośći : )
  • Odpowiedz