Wpis z mikrobloga

W weekend byłem na działce i jestem pod wrażeniem jakie przeszedł mój #dyniowyzakatek z czegoś takiego, poprzez coś takiego wyrosła mała puszcza jak na zdjęciach poniżej ;)

Osoby z #chilizgobim zainteresowane innymi roślinkami i innymi kwestiami, które czasami porusza zapraszam na #wiejskiezycie

Chce tematycznie rozdzielić tagi, tak żeby pod chilizgobim było tylko o chili :)

#ogrodnictwo #ogrod #dynie #dynia #warzywa #uprawa #uprawiajzwykopem #gotowanie #jedzenie #rosliny #hobby #zainteresowania #wies #lato #rolnictwo #warzywniak
gobi12 - W weekend byłem na działce i jestem pod wrażeniem jakie przeszedł mój #dynio...

źródło: comment_rYEcLpN7irXqJFZZyDzxBNYOArUPOAVS.jpg

Pobierz
  • 22
@gobi12: Krzaki dyni z takim białym nalotem- unerwieniem to odmiany piżmowe, 3 zdjęcie od dołu to jakaś cukinia, 5 zdjęcie od dołu- wygląda mi na arbuza, to, że dynia jest zaliczona do dyń olbrzymich nie znaczy, że urosną duże owoce- mogą równie dobrze mieć po 1-2kg.
@bajnok8 Wszystko co piszesz się zgadza. Piżmowe dynie wysiewałem. Cukinie też. I arbuza w sumie też :-P Co do olbrzymich to mam jednak nadzieję, że owoce będą przynajmniej spore :-)
@gobi12:

Melon albo arbuz? :) Siany do gruntu raczej nie zaowocuje.


U nas już chyba 3 rok będą same arbuzy z gruntu, (fakt, że z rozsady, no ale jednak) i to takich sztuk, że sklep by się nie powstydził ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tamtym roku max to chyba był 10 kg. Tata chyba w tym roku przesadził, bo kilkadziesiąt sztuk wysadził :D