Wpis z mikrobloga

Chyba spotkałam na maksa wkurzoną feministkę XD jak ja tych bab nie cierpie. Ide sobie elegancko szerokim chodnikiem, w sumie to na takim placu, cały czas prosto przed siebie. W okół nie ma nikogo. Nagle wychodzi ONA. Krótkie włosy ciemne okulary, ruchy jak u typowego seby, troche ubrana jak ROCKwomen, aczkolwiek nie chce nikogo obrazić kto słucha tego typu muzyki. I obiera linie specjalnie prosto na mnie ( szła naprzeciwko) No nic jak szłam tak sobie ide i nie zwracam na nią uwagi. Z tym, że w ostatniej chwili jeszcze bardziej obrała linie na mnie, jakby chciała na mnie wejść XD w ostatniej chwili zrobiłam kroczek na bok xD powiedzcie mi co siedzi w głowach tych bab, że zachowują się jak seby? Zazdrosne są o wygląd? nikt jej nie kazał ścinać włosów xD kurde plac kilkanascie dobrych metrow a ona celuje zeby wesjc we mnie XD #logikarozowychpaskow #feminizm #zalesie
  • 10
@jabadabadupka: e tam ja nie ustepuje. To jak w tym filmie z lodziami podwodnymi kto skreci ten przegrywa.

A juz szczegolnie niecierpie turystow w Krk z jakimis cudzoziemkami. Nie zejde z schodnika chocby nie wiem co. Kazdy ma polowe nie musza isc we 4 razem na raz. ¯\_(ツ)_/¯
@jabadabadupka: ja mam ponad 190 wzostu i 115 kg wagi i ciegle musze uwazac zeby nie taranowac kobiet dosownie wlazacych na mnie. Nie wiem po czym to idzie czy tak zapatrzone w witryny sklepow.

Co do babki pewnie tak, #!$%@? ze jestes ladniejsza i zadowolona.