Wpis z mikrobloga

Trochę nie rozumiem tego hejtu w stronę biedronek w związku z zastawianym wyjściem ewakuacyjnym.
Sam pracuje w Biedronce i niejednokrotnie dokładałem cegiełkę do tej afery.
Dla przykładu:
Mam do rozstawienia 3 potężne palety i mogę je ustawic w sposób:
A: czasochlonny. Polega to na ściśnięciu 2 palet obok siebie co jest trudne do zrobienia bo towar musi się zgadzać więc jak je ustawie koło siebie muszę jeszcze bawić się z towarem. Tak jest prawidłowo ale to oznacza pracę po godzinach
B: szybki. Ustawiam paletę przed wyjściem ewakuacyjnym osobno i fajrant

Czy źle się z tym czuje? Absolutnie nie, mój czas jest dla mnie najwazniejszy i tyle poza tym ile razy w Polsce palił się jakikolwiek supermarket?
0? No właśnie.

#biedronka #ewakuacjaboners #przemyslenia #oswiadczenie
  • 34
@korporacion: high quality Lidlbait xD

Absolutnie nie rozumiem tego hejtu ze strony biedronki w stosunku do robienia zdjęć przez klientów. Sam niejednokrotnie robiłem takie zdjęcia więc przyczyniałem sie do wprowadzenia tego zakazu.
Dla przykładu:
A) mogę pójść zrobić zakupy, wyjść ze sklepu iść do domu.
B) Mogę iść, narobić zdjęć syfu, zastawionych wyjść ewakuacyjnych u jednego z liderów w branży na rynku który oszczędza na czym się tylko da itp.
Czy
@korporacion: taka jakość pracy jakie wymagania i procedury. Jakoś w innych sklepach potrafią to ogarnąć.
Jak się robi wszystko na #!$%@? - ustawianie palet w przejściach, w ciągach komunikacyjnych, w ciągach ewakuacyjnych, w końcu na drzwiach ewakuacyjnych itd. to właśnie tak to wygląda.

Zarządzanie tymi sklepami to jakiś żart. Ludzie tam zatrudnieni robią wszystko:
- obsługują kasy,
- udzielają informacji,
- wykładają towar,
- obsługują magazyn,
- obsługują zatowarowanie,
- robią
@korporacion: to niech biedronka zaplaci ludziom zeby przychodzili po godzinach zamkniecia sklepu i niech wyloza na polki towar na nastepny dzien jak to w cywilizowanym sklepie.
Jak juz to spali sie tylko pracownik co sobie z lenistwa wyjscie paleta zastawil ewentualnie jego kolega ktory pewnie tez by tak zrobil. Nadal lepiej niz zweglony boguducha winnny klient ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@korporacion dobry bait ale polegles na.nadgodzinach :D biedronka nie zezwala na zadne nadgodziny bo sa bardzo dobrze platne :D
Jak pracownik wyloguje sie z pracy kilka minut po czasie moze liczyć sie z rozmową dyscyplinujaca.