Wpis z mikrobloga

ale jestem podjarana! oddzwonili do mnie w związku z ofertą pracy: kelnerka w pociągu. będę sobie przez 15 dni jeździć po Polsce (m.in. pendolino), zakwaterowanie i wyżywienie mam zapewnione, a następne 15 dni mam wolne :)
jestem bardzo zadowolona, że oddzwonili, bo jak tylko zobaczyłam to ogłoszenie to miałam nadzieję, że się ze mną skontaktują.
jedyny zgrzyt to dress code, musze iść na zakupy po białą koszulę z kołnierzykiem i czarne baletki.
#praca
#pracbaza
  • 137
  • Odpowiedz
  • 1
@Lena93 szkoda, że nie wypaliło, bo brzmiało całkiem spoko. Z towarzystwem też często tak mam, że wsiadam i ni wuja nie umiem się dopasować, zazwyczaj właśnie jestem zbyt mało wieśniacki xD próbuj dalej:)
  • Odpowiedz
@Lena93: nie sądzisz, że trochę za szybko się poddałaś? Ja trafiłem do firmy, gdzie ni #!$%@? w ogóle nawet nie chciałem iść na rozmowę, bo CV wysłałem z braku laku, a dziś tam jestem kierownikiem. Czasem warto się przełamać. Do tego jak na pierwszy dzień to stres i robienie wszystkiego wg procedur itp, do czego po chwili też byś podchodziła z luzem. Kurka, szkoda.
  • Odpowiedz
@Lena93: Czyli miałem rację zakładając, że ten sam pracodawca xD Prawie jeździliśmy razem paropociągiem, PRAWIE :> Ja z kolei(HEHE) uważam, że dobrze zrobiłaś. Nie ma sensu się męczyć jeżeli jesteś pewna, że nic z tego nie będzie. Zjedz sobie ciastko i napij się herbaty na wieczór, to poprawi Ci humor.
  • Odpowiedz
@BQP: @Anox: macie trochę racji, mam w zwyczaju latwo sie zniechcecac. Pol dnia próbowalam z tym walczyć, a potem emocje przeważyły i podjelam decyzje o powrocie. Gadanie formulkami pewnie bym zalapala, ale wozek nie stalby się lżejszy, nie mialam siły się z nim szarpać, podloga to nie zakwaterowanie, a ciezko zyc 15 dni 24h/dobę z ludzmi, wśród których nie masz dla siebie miejsca.
  • Odpowiedz
@Aroneu: wypiłam kakao i zezarlam cala tabliczkę czekolady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co Ciebie zniechęcilo? Moze jakbyśmy na siebie trafili to byloby nam razniej i decyzje byłyby inne ;)
  • Odpowiedz
@Lena93: Przez Ciebie nie dam teraz rady jeździć pociągami, bo mi będzie żal tych ludzi z Warsa (,).
PS. Naprawdę mogłaś trochę poczekać na swojego Pazurę.
  • Odpowiedz
@Lena93: Przecież nie pije się kakaa do czekolady :/ Co mnie zniechęciło? Cóż, rekruter nie chciał odwołać swoich słów ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i tak, skoro skończyłaś filologię polską to na pewno byśmy się świetnie dogadali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lena93: Pamiętam jak w wieku 23 lat zacząłem pracę na magazynie, pierwszego dnia byłem przerażony bo ja taki cichy nieśmiały stulej pracowałem właśnie z takimi chamami. Totalnie nie moje towarzystwo, minęło pół roku i ze wszystkimi się zaprzyjaźniłem i to była najlepsza i najfajniejsza praca w moim życiu :)
  • Odpowiedz