Wpis z mikrobloga

Oj #xkom pierwszy raz się na was zawiodłem... 15 czerwca dostałem maila, że istnieje możliwość zapisania się na Xiaomi #m365 i cytując:

Dzięki temu będziemy mogli przekazać zamówienie do realizacji poza kolejnością.


Szkoda tylko, że ludzie którzy zamówili tę hulajnogę później, i to po promocyjnej cenie (kod Klawitera) już je otrzymali... A nie dość że zapłaciłbym więcej, to jeszcze czekam dłużej... 2/10 ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chwilę temu dzwonił miły Pan że na dobrą sprawę to nie wiadomo kiedy nastąpi realizacja tego zamówienia...
  • 45
@JanuszProgramowania: Ja też się trochę zawiodłem, ale czekam bo kupiłem z kodem rabatowym. Z tego co zauważyłem to wszyscy albo prawie wszyscy którzy zamówili 20.06 już dostali hulajnogi. Ja kupiłem 21.06. Najpierw obiecali dostawę 26.06 później początek tego tygodnia, a ostatnia wiadomość to że nie wiadomo kiedy będzie dostawa.
@ger47: dokładnie tak, "poza kolejnością" i drożej... daj znać jak dostaniesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Doxster: to samo dzisiaj usłyszałem przez telefon, już pomijam to że w mailach była mowa o 3 lipca, w zamówieniu przyszło, że będzie 5 lipca, a na ten moment to nie wiadomo kiedy będzie...

@x-kom to jak u was działa ta kolejka w wypadku zamówień poza kolejnością?
Najlepsze jest to, że
JanuszProgramowania - @ger47: dokładnie tak, "poza kolejnością" i drożej... daj znać ...

źródło: comment_UmYa7GbeIiIZ99ZlYNhHaPAU1NMoHr1v.jpg

Pobierz
@leszkie11: No u mnie też już 3 razy przekładali, gościu w słuchawce obiecywał, że tym razem termin będzie ostateczny, "najpóźniej do piątku do odebrania", ale w tym momencie widzę, że nie ma co sobie robić nadziei na testowanie hulajki w łikend ()
@leszkie11: No i miałeś rację, właśnie zadzwonili, oni nawet nie wiedzą w tym momencie czy hulajnoga przyjdzie w przyszłym tygodniu, równocześnie mogłem zamówić w lightinthebox, czas oczekiwania jest już podobny xD