Wpis z mikrobloga

@Matei123: Jest to gra, w której sam piszesz scenariusz ( ͡º ͜ʖ͡º) chociaż wprowadzenie jeszcze jednego trybu fabularnego między NZW a WL byłoby nawet fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Albo fabuła z Gwiezdnych Wojen konfliktu między Republiką a Sojuszem Separatystów lub Imperium vs Rebelia xD
@NaczelnyWoody: ja nawet na małej galaktyce (400 układów) mam problemy z lagami a mam i5 6600k+ r9 390 więc nie jest to słaby sprzęt. I lagi są w 2 momentach, właśnie odkryciu tych dodatkowych gwiazd bądź budowy paru megastruktur
@Kaiborr: World of Tanks po aktualizacji wszedł na nowy silnik graficzny, Stellaris też może jeśli wystarczy funduszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta gra ma ogromny potencjał, praktycznie bez konkurencji w swoim gatunku, Endless Space 2 można porównać ale Endless Space jest turowa więc nieco inna bajka
@NaczelnyWoody: wbrew pozorom stellaris jak i Europka są turowe tylko jedna tura trwa miesiąc i przechodzi płynnie do drugiej tury ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego kasa/surowce/wynalazki ruch od/do jest co miesiąc a pomiędzy to tylko animacja ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i oby im starczyło ale znając paradox to tylko będą dodatki aż zrobią kolejna część i może wtedy będzie nowy silnik