Wpis z mikrobloga

Gurwa, czytam sobie zapowiedzi gier z E3 w najnowszym CDA:
- Nowy Wolfenstein, którego bohaterem zawsze był badass Blazkowicz, takie połączenie Rambo i Duke'a - w nowej części będzie dwójka bohaterów i obie to kobiety,
- Battlefield V - kampania skoncentrowana wokół postaci kobiecych, być może nawet będą bohaterkami i protagonistkami większości kampanii,
- Nowy GEARS OF #!$%@? WAR, którego drużyna to banda nieślubnych dzieci Chucka Norrisa i Rambo (pic rel) - nową bohaterką będzie kobieta.

Dokąd zmierzasz, świecie?

#gry #pcmasterrace #konsole #battlefield #ps4 #xboxone
Psychopathy_Red - Gurwa, czytam sobie zapowiedzi gier z E3 w najnowszym CDA:
- Nowy ...

źródło: comment_NnuCcJkocoxk83pxVre7vclSejkbYZeN.jpg

Pobierz
  • 25
no tak, bo kobiety na świecie istnieją dopiero od 3 lat, jak one śmią być głównymi bohaterkami gierek? XD


@ofm365: Bardziej idiotycznej nadinterpretacji dawno nie czytałem. Widzę, że całość posta przeczytałeś, ale ze zrozumieniem to już ciężko. Odnoszę się do tego, że nagle w wielu seriach gier, których bohaterami od zawsze byli mężczyźni, często o aparycji badassa (patrz serie Wolfenstein oraz Gears of War), głównymi bohaterkami zostają kobiety. W imię czego,
@Psychopathy_Red: może po to by nadać trochę świeżości seriom których poprzednie instalacje były takie same? Może po to by choć trochę zainteresować płeć piękną rynkiem gier, który nadal kojarzy się głównie z mężczyznami? O Boże, nie, kobieta może strzelać z karabinów, być jakąś interesującą postacią, a nie tylko npc z fizyką cycków xd a jak sobie nie wyobrażasz krwawej jatki i brutalności komentowanymi ustami kobiety (iks de) to polecam na przykład
@ofm365: Przepraszam za wyrażenie, ale pan jest głupi czy upośledzony? W którym miejscu napisałem, że kobiety nie mogą robić rozwałki? Tłumaczyłem przecież, że przeszkadza mi wpychanie na siłę kobiet do serii gier, których bohaterami od zawsze byli mężczyźni. Ty za to usilnie starasz się wmówić, że przeszkadzają mi kobiety w grach, WTF? xD W każdej dyskusji tak próbujesz komuś coś wmówić?
@Psychopathy_Red: uwielbiam gdy ktoś traci argumenty i zaczyna po prostu wyzywać XDDD jak na razie to ty wmawiasz że są wpychane na siłe, bo ja się z tym nie zgadzam i już o tym pisałem. i tak, cały post jest o tym że cię to boli, że olaboga w battlefieldzie być może kampania będzie w jakimś stopniu skoncentrowana na kobietach podczas wojny i dokąd TEN ŚWIAT ZMIERZA
Może po to by choć trochę zainteresować PŁEĆ PIĘKNĄ rynkiem gier, który nadal kojarzy się głównie z mężczyznami?


@ofm365: To że ty masz wygląd typowego kartoflanego, pryszczatego Polaka, nie oznacza, że inni mężczyźni (chociaż akurat tacy jak ty w Polsce to niestety większość) są tak brzydcy i niezadbani, jak ty. Nie pozdrawiam! Lecisz na #czarnolisto
@Psychopathy_Red: nie wiem, jak ci tłumacze spokojnie swój punkt widzenia, że może być to w jakiś sposób świeże i ze może się to opłacać z punktu finansowego twórcom gier i ze nawet są już dobre postacie kobiece w brutalnych światach, bo takich sobie tez nie wyobrażałeś to mnie wyzywasz od upośledzonych, więc kto tu jest dzbanem XD
nowy wolf bedzie co-opwym spinofem


"Nadchodzący Youngblood czyli kontynuacja niedawnego hitu New Colossus..."

skad wziales informacje ze kampania ma sie skupiac na postaciach kobiecych


"Jeśli tylko [...] nie masz alergii na kobiety, »Piątka« zapowiada się przednio."

@xinipl: Cytaty pochodzą z najnowszego CDA.