Wpis z mikrobloga

Zgodnie z obietnicą, wrzucam zdjęcia mojego Poloneza Caro -, którego zakupiłem w lutym. Przejechałem nim 600 w dwóch trasach, bez żadnych przygód. W domu mam jedne czarne blachy, więc do zdjęć i na zloty będzie pasować ;)
Wymienione oleje i filtry, założone koła, kolektor z późniejszej wersji musi jeszcze poczekać.
W komentarzach więcej zdjęć.
#pokazauto #fso #polonez #chwalesie #czarneblachy #pierwsze4kola

kierowcakumbajna - Zgodnie z obietnicą, wrzucam zdjęcia mojego Poloneza Caro -, które...

źródło: comment_Mr1vxbRXaIYOeCYXzpXqpMC1ec0G0Fhx.jpg

Pobierz
  • 106
@kierowcakumbajna: 600km w dwóch trasach, to mały dystans, serio. Dziadek kiedyś miał takiego i najlepszy dla mnie dzień, to dzień w którym się tego grata pozbył xD No i te spalanie... Ale kto bogatemu zabroni? xD
@bylembordo: absolutnie nic, są przestarzałe, nieekonomiczne, kiepsko się prowadzą i tak dalej... Ale są bardzo proste w budowie, a dla kogoś zielonego w mechanice (jak ja) daje to możliwość nauczenia się ;)
@bylembordo: no właśnie!
@MiczuTG: dokładnie
@ciasteczkowy_monster: @tomekanonim345: wciąż są do dostania, oryginalnie były w dużych fiatach, ale jak większość rzeczy pasuje do poloneza. Ja swoją kupiłem jakieś 10 lat temu i miałem w pierwszym, który