Wpis z mikrobloga

#sokoolrings
A tak było na beast camp :) Gaggi co wyprawial to glowa mala. Motywacji i wiedzy zlapalem tyle co nigdy. Wiele nowo poznanych osob z Polski jak i zagranicy, przylecielo nawet kilka osob na oboz specjalnie z Ameryki Poludniowej. W tym tygodniu napiszę coś więcej.
Treningi po 2-3 razy dziennie po 3h każdy przez 6 dni, dawno taki styrany nie byłem i niestety chyba naderwalem sobie ścięgno/miesien :/ okolicach łokcia golfisty. Nie jestem tego oczywiście pewnien, wizyta u ortopedy w czwartek, ale może ktoś zrobił sobie coś podobnego? Jakie były objawy? Próbowałem iron crossa z bandem, źle się napiolem jak schodzilem, usłyszałem delikatne prykniecie w lokciu i ból. Później było w miarę ok, jakiś delikatny ból i dyskomfort, przy pary cwiczeniach też w sumie ok, następnego dnia troszke gorzej ale też nie jakoś super mocno, dziś podobnie. Jak sie napne to nie boli bardziej, jedynie jak doprostuje reke, żadnego obrzęku i siniaka. Ktoś coś?

#mikrokoksy #silownia #kalistenika #streetworkout
sokool - #sokoolrings
A tak było na beast camp :) Gaggi co wyprawial to glowa mala. M...

źródło: comment_e3aByJorlfCzq5OCAZWOIziGkJ540Fro.jpg

Pobierz
  • 10
@noHejkaCoTamSieZTobaDzieje:
Spoko, jak gadałem z organizatorami to planują już kolejne, raz na rok, może nawet dwa razy :)
Hhhmm dość sporo bo w sumie prawie każdy opowiadał coś o froncie (za wyjątkiem Stipke i Gaggiego). Z takiego wspólnego mianownika co się najczęściej powtarzało to żeby nie traktować fronta z gumą jako podstawowe ćwiczenie tylko takie na sam koniec treningu oraz żeby cisnąć wznosy do full fronta (front lever rises), tylko takie