Wpis z mikrobloga

@TakiZeMnieSmieszek: no ale wtedy za te 7 miesięcy to te stare będą już za stare i w zasadzie nie warto kupować. Za 7mcy ktoś ci powie: dołóż jeszcze 200zł, albo poczekaj, bo latem 2019 będą nowe karty, a latem 2019 te nowe będą jeszcze drogie, więc będziesz musiał 3-4 mce poczekać, a wtedy te stare będą już...

  • Odpowiedz
@kapuczina_corki_somsiada: Miałem kupować 1060 jak były po około 1250 zł - Jet Stream od Palita, a Super Jet Stream z RGB 50 zł drożej, brakowało mi chyba 300 zł, po miesiącu już były po prawie 1600 zł. Ja wolę poczekać i mieć bardziej przyszłościową kartę ¯\(ツ)_/¯ Póki co CS, PUBG działają, co innego jak ktoś dopiero komputer składa od podstaw...
@Jurigag: ¯\
(ツ)_/¯ może szybciej ten internetowy piniondz jebnie
  • Odpowiedz
@Prychacz: Jak jest w miarę normalnej cenie to 1060/3 jest świetnym wyborem. Nie, nie będzie mało VRAMu.

Z drugiej strony prawie żadna gra nie da rady bottleneckować 1050Ti z racji braku VRAM, ta karta jest zwyczajnie słaba i zanim dojdzie do zapchania VRAM to i tak obniżysz ustawienia by mieć wygodne FPSy.

RX 470 to jest takie pół półki niżej niż 1060 i swego czasu był królem niższego mainstreamu, teraz ceny
  • Odpowiedz