Wpis z mikrobloga

Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podarowane przez samego Ra ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przedmiot ten potrafi lewitować i obracać się wokół własnej osi. Jest mi on kompanem od ponad 14 lat, dobrze służył, lecz do dziś nie rozwiązałem zagadki: Skąd jego moc? Dlaczego od kilkunastu lat unosi się w powietrzu i dlaczego jak się nim zakręci to wiruje przez kilka minut?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Z racji tego, że mam nieciekawą niedzielę, postanowiłem zrobić #rozdajo
Żeby wygrać ten magiczny przedmiot trzeba dać plusika i w komentarzu napisać/wytłumaczyć mi w mało racjonalny, absurdalny sposób jak to cudo techniki działa. Oczywiście nie przyjmuję do wiadomości tłumaczeń z jakimiś magnesami itd. bo to po prostu nie możliwe. Liczę na was. Dziś o 22 wylosuję osobę, która moim zdaniem napisze najfajniejszy/najśmieszniejszy komentarz. Liczę na was. Wysyłam we wtorek, bo wtedy dopiero mi wypłata dojdzie xD.

#nauka #heheszki #glupiewykopowezabawy
Javorsky - Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podaro...

źródło: comment_5HJlnkPDeqLUGVU1iKXVmvf5BROwFNQx.jpg

Pobierz
  • 107