Wpis z mikrobloga

Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podarowane przez samego Ra ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przedmiot ten potrafi lewitować i obracać się wokół własnej osi. Jest mi on kompanem od ponad 14 lat, dobrze służył, lecz do dziś nie rozwiązałem zagadki: Skąd jego moc? Dlaczego od kilkunastu lat unosi się w powietrzu i dlaczego jak się nim zakręci to wiruje przez kilka minut?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Z racji tego, że mam nieciekawą niedzielę, postanowiłem zrobić #rozdajo
Żeby wygrać ten magiczny przedmiot trzeba dać plusika i w komentarzu napisać/wytłumaczyć mi w mało racjonalny, absurdalny sposób jak to cudo techniki działa. Oczywiście nie przyjmuję do wiadomości tłumaczeń z jakimiś magnesami itd. bo to po prostu nie możliwe. Liczę na was. Dziś o 22 wylosuję osobę, która moim zdaniem napisze najfajniejszy/najśmieszniejszy komentarz. Liczę na was. Wysyłam we wtorek, bo wtedy dopiero mi wypłata dojdzie xD.

#nauka #heheszki #glupiewykopowezabawy
Javorsky - Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podaro...

źródło: comment_5HJlnkPDeqLUGVU1iKXVmvf5BROwFNQx.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • 0
@Javorsky przecież od razu widać że to skomplikowany system luster stwarza złudzenie optyczne ten przedmiot tak naprawdę się nie unosi. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@Javorsky Wytłumaczeniem są słonie. Tak, słonie. Jak wiadomo, zostały stworzone jako zwierzęta wybrane, na kształt boga latającego spaghetti (luźno zwisająca trąba oraz wyjątkowo duży benek). Otóż bóg pastafarian wpływa swoim sosem na krokodyle będące w podstawie ziemi pod słoniami (przypadek? Nie sądzę). Krokodyle chcą jak najszybciej zjeść sos, więc kłapią paszczami tak szybko, że poruszają tą pozaziemską technologią oraz pomagają w spuszczaniu rolety #pdk
  • Odpowiedz