Wpis z mikrobloga

Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podarowane przez samego Ra ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Przedmiot ten potrafi lewitować i obracać się wokół własnej osi. Jest mi on kompanem od ponad 14 lat, dobrze służył, lecz do dziś nie rozwiązałem zagadki: Skąd jego moc? Dlaczego od kilkunastu lat unosi się w powietrzu i dlaczego jak się nim zakręci to wiruje przez kilka minut?

Tyle pytań, tak mało odpowiedzi. Z racji tego, że mam nieciekawą niedzielę, postanowiłem zrobić #rozdajo
Żeby wygrać ten magiczny przedmiot trzeba dać plusika i w komentarzu napisać/wytłumaczyć mi w mało racjonalny, absurdalny sposób jak to cudo techniki działa. Oczywiście nie przyjmuję do wiadomości tłumaczeń z jakimiś magnesami itd. bo to po prostu nie możliwe. Liczę na was. Dziś o 22 wylosuję osobę, która moim zdaniem napisze najfajniejszy/najśmieszniejszy komentarz. Liczę na was. Wysyłam we wtorek, bo wtedy dopiero mi wypłata dojdzie xD.

#nauka #heheszki #glupiewykopowezabawy
Pobierz Javorsky - Prezentuje wam pozaziemską technologię, urządzenie które zostało mi podaro...
źródło: comment_5HJlnkPDeqLUGVU1iKXVmvf5BROwFNQx.jpg
  • 107
@Javorsky: Nie chcę brać udziału w losowaniu, zresztą i tak już po terminie, ale chcę Ci opowiedzieć w jaki sposób to co posiadasz działa i jak powstało.

Otóż wszystko zaczęło się 30 czerwca 1908 roku, kiedy to urządzenie świętej pamięci Nikoli Tesli spowodowało wybuch w tajdze, w okolicach środkowej Syberii nieopodal rzeki Podkamiennej Tunguzki, na północ od jeziora Bajkał. Eksplozja powstała w wyniku przepływu darmowej energii spowodowała upadek drzew na obszarze
@Javorsky: To jest alegoria komunikacji miejskiej. Już tłumaczę jak to działa. Ten wirujący #!$%@? reprezentuje przeciętnego użytkownika autobusu. Podstawka z kolei reprezentuje spiącego w nim bardzo nieczystego menela. Naturalne jest, że użytkownik nie chce doprowadzić do kontaktu z menelem, a co więcej się od niego odsuwa, z obrzydzenia wręcz obraca się nawet wokół własnej osi, ma to spowodować wzrost cisnienie powietrza wokół niego, które ograniczy dyfuzję zapachów. Energia działająca to żenada,