Wpis z mikrobloga

Mirki... Sprzedaję #motocykl i napisał przedtem niejaki pan Jimmy ze Stanów (screen w komentarzu). Wiem, że są oszuści, którzy właśnie w ten sposób nas naciągają. Z tym że napisałem do niego, że przyjmuje kasę tylko na swoje konto bankowe. A on, że spoko (screen nr 1). Teraz pytanie czy wysłać mu faktycznie dane do przelewu czy to na 100% bubel? #oszust #sprzedaz #allegro
Qrakk - Mirki... Sprzedaję #motocykl i napisał przedtem niejaki pan Jimmy ze Stanów (...

źródło: comment_8iuj3NP1jPpM1cU2IIl0ySOfqlqQSm5A.jpg

Pobierz
  • 30
@graf_zero w Stanach mój motor bym sprzedał dużo drożej więc dla nich to jest atrakcyjna oferta. Podałem mu dane z błędnym nazwiskiem, ale z moim numerem konta, zobaczymy co się wykluje
w Stanach mój motor bym sprzedał dużo drożej więc dla nich to jest atrakcyjna oferta. Podałem mu dane z błędnym nazwiskiem, ale z moim numerem konta, zobaczymy co się wykluje


@Qrakk: Pytanie czy DLA CIEBIE jest to szczególnie atrakcyjna oferta. Gość daje więcej niż chciałeś, prawda?

A nazwisko jest niepotrzebne dla przelewu. Więc dostaniesz zaraz potwierdzenie że kasa do ciebie idzie przez jakiś escrow i jak tylko kurier odbierze motocykl to
@lis6502 zobaczymy co odpisze na maila, wysłałem dane odpisał niemal od razu żebym podał jeszcze nazwę banku i cisza od 5 minut. Jak się potwierdzi że oszust to będzie trzeba posklejać w komentarzach ten numer i nazwę zwby ostrzec innych.