Wpis z mikrobloga

Witam ponownie wszystkich graczy. W piątek ocenialiśmy grę Black & White z roku 2001.

40,67% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 8,26. To mniej niż na gry-online (9,0) oraz więcej niż na Metacritic (7,7).

Dziś oceniać będziemy grę: Battlefield: Bad Company 2 z 2010 roku.

W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Portal z roku 2007.

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

#gry #pcmasterrace
Horvath - Witam ponownie wszystkich graczy. W piątek ocenialiśmy grę Black & White z ...

źródło: comment_UsOtotb69yzJwHVe3jVdsVkM2uX804wm.jpg

Pobierz

Na ile oceniasz?

  • 1 4.0% (87)
  • 2 0.7% (16)
  • 3 0.9% (20)
  • 4 0.7% (15)
  • 5 1.0% (21)
  • 6 2.4% (53)
  • 7 8.4% (185)
  • 8 18.0% (395)
  • 9 29.7% (654)
  • 10 34.2% (753)

Oddanych głosów: 2199

  • 83
  • Odpowiedz
@Horvath Spin-off, który rzucił cień na przyszłe, "duże" odsłony serii. Do dziś warto wrócić i odwiedzić zaśnieżoną Zatokę Nelsona czy dżunglę otaczającą Valparaiso.
  • Odpowiedz
Szkoda, że nie powstała następna część.
Prawdopodobnie te plany zniszczyła seria Modern Warfare w, której Rosja dokonuje ataku na USA i tak też dzieje się pod koniec Bad Company 2.
  • Odpowiedz
  • 4
Dobra kampania,niezła lokalizacja (chodzi mi o PL sciezke dzw.),doskonaly multi i odglosy broni. Setki przegranych godzin,tona frustracji bo to byla moja 1 strzelanka na konsole i 2 gra na xboxa jaka kupilem w zyciu. Zawsze bede wspominal bardzo dobrze,jak dla mnie top 3 serii ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
czy każdy średniak musi mieć tyle dziesiątek? i tyczy się to zarówno filmów, seriali jak i gier
#!$%@? dychę to można dać wieśmakowi 3, bloodborne, re4, mgs123 a nie kolejnej grze "idzie żołnierz i strzela"
  • Odpowiedz
@frutson: To w żadnym razie nie była kolejna gra idzie żołnierz i strzela. Już pomijając fajny klimat i postacie to na ogromną pochwałę zasługuje system niszczenia otoczenia bo takiego już nigdy później w bfach nie było.
  • Odpowiedz
Zagrałem w złej kolejności : najpierw BF3 potem BC2, który nie zrobił na mnie wrażenia. Movement na dzisiejsze czasu drętwy , podobnie strzelanie . BF3 ciągle jest nowoczesny i bardzo grywalny.
  • Odpowiedz