Wpis z mikrobloga

@chiken: tak, musisz zoptymalizowac swoj wlasny komputer albo ogarnac syf jaki na nim masz, ze cs:go ci chodzi w 50 fpsach
nigdy nie mialem problemu z fpsami mimo ze moj komputer ma 7 lat i juz wtedy byl ze sredniej polki cenowej
@chiken możesz jeszcze sprawdzić czy Windows (jeżeli masz 10) w jakiś sposób nie wymusza niższej ilości klatek. Znajdź plik csgo.exe i w jego właściwościach zaznacz "Wyłącz optymalizacje pełnoekranowe". Daj jeszcze znać czy to PC czy laptop i coś o specyfikacji ;)
@chiken: Miałem podobnie, wcześniej ok 130 fps, na nowym UI ok. 60 z dropami. Okazało się, że włączył mi się antyaliasing (zawsze miałem wyłączony) więc przejrzyj dokładnie ustawienia graficzne i daj wszystko na niskie. Jak go wyłączyłem fpsy wróciły do normy.

Koledze z kolei po updacie gra strasznie lagowała, jakby miał ze 200 pingu, a w tabeli niby ok. 50 - okazało się, że jemu zmieniło ustawienie Maksymalnej przepustowości łącza na
  • 0
@arnoldvon: sprawdziłem wszystko nawet szukałem jakieś komendy na więcej fps. Teraz jest trochę lepiej jakieś 80-90 fps ale nadal mam wrażenie że celownik mi pływa.
Ja bym dał wszystko na bardzo niskie (nawet cienie). Wygładzenie dwuliniowe, msaa x2 i chyba fxaa mam włączone na on. Do tego renderowanie dwurdzeniowe. Ja z tym mam 300 fpsów