Gorące dyskusje ostatnie 12h

#rozdajo #ksiazki

Mam do rozdania 3 książki Kinga, książki są używane, ale w dobrym stanie.
    "Komórka"
    "Dallas '63"
    "Ręka mistrza"

Planuję sprezentować wszystkie trzy jednej osobie, chyba że zwycięzca rozdajo stwierdzi, że którejś nie chce.

- Wysyłka na mój koszt na dowolny adres w Polsce
    - Musisz tylko zaplusować
    - Losowanie przez mirkorandom w piątek (21.09.2018) z rana
    - Bez zielonek
    - Dołączam również czekoladę, no chyba że ktoś nie lubi :(

Dziękuję za uwagę :)
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

Kochani niebiescy, nie dajcie sobie wmówić, że PMS daje Waszym różowym prawo do robienia cyrków. Hormony hormonami i jasne, że przez te kilka dni jest się podirytowanym, ale tak samo facet ma prawo mieć gorszy dzień i jakoś nie daje mu to społecznego usprawiedliwienia na krzywe akcje. PMS to nie zespół Touretta, to tylko dobra wymówka na darowanie sobie hamulców.
    #oswiadczenie #pms

odpowiedzi (116)

Z racji tego, że od dziś znów jestem bordo :-D to robię #rozdajo zestawu degustacyjnego #chilizgobim

W zestawie jest około 25 odmian o różnym stopniu ostrości. Kilku Mirków dostało już zestaw w zeszłym tygodniu, więc mogą poświadczyć, że owoce robią robotę.

Przykładowy zestaw na zdjęciu rozłożony na serwecie w kratę. Każda papryczka ma etykietę z numerkiem po którym można z listy odczytać co to za odmiana.

Chętnych zapraszam do plusowania. Losowanie po 24 godzinach mirkorandom. Wysyłka na mój koszt.

#chili #chilihead #papryka #papryczki #gotowanie #kuchnia #domowyogrod #jedzenie #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #rolnictwo #wies #goomowesosy #ostrezarcie #ostresosy
    pokaż całość

odpowiedzi (58)