Wpis z mikrobloga

Brak pomysłu na fajne zdjęcie na Insta? "Wiem, usiądę na masce cudzego auta!!!"
Tak właśnie wygląda poszanowanie własności przez użytkowniczkę instagrama oh.kharla - brak mi słów na ten debilizm. Jak bardzo #!$%@? trzeba być, żeby sadzać dupę na zabytkowy samochód (bez wiedzy i zgody właściciela) po to by zyskać kilka internetowych serduszek?
#classiccars #fiat #fiat125p #debilizm #amebaumyslowa ##!$%@? #samochody #warszawa #wpt1313
trysekcja - Brak pomysłu na fajne zdjęcie na Insta? "Wiem, usiądę na masce cudzego au...

źródło: comment_peUpGmDi5FCqeQHt7sdKtR5TTBuQBvFM.jpg

Pobierz
  • 208
@trysekcja: Wiem, że to żadne usprawiedliwienie, ale pewnie co najwyżej lekko wygięła się blacha. Wystarczy wyklepać, a poza tym każdy popełniał jakieś błędy i traktowanie tego jako przestępstwo jest przesadą. Przecież ona tylko na nim usiadła, bo jednak Fiat 125p i to w takim charakterystycznym kolorze to dosyć rzadko spotykany pojazd, powiedziałbym, że nawet rzadziej, niż jakieś Porsche 911 albo Ferrari, a nie skakała po nim, by go celowo zniszczyć.
@290988: Nie mówię, że nie, ale raczej powinno się to wyjaśnić z nią albo jej rodzicami na spokojnie zamiast zgłaszać zniszczenie mienia na policję. Zresztą ile może kosztować wyklepanie albo wymiana maski (około 300 + cena malowania i robocizna)? Raczej niedużo.
@fenshi1: świadome niszczenie czyjejś własności jest przestępstwem, elo
naprawa blacharsko-lakiernicza plus naprawa zderzaka to już koszty w okolicach tysiąca złotych, i według ciebie można na to machnąć ręką?
tej głupoty nie można nawet zrzucić na barki młodego wieku, bo ta osoba ma prawię trzydziestkę na karku, wtedy należałoby już rozumieć pojęcie cudzego mienia, nie sądzisz?
debilizm będę tępić, a w szczególności brak poszanowania dla czyjejś własności